שובר לפרסום בגוגלמוניות בפתח תקווה - שירותי הסעות

PDF הדפסה דוא
מוניות בפתח תקווה - שירותי הסעות - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מורן אהרון   
רביעי, 28 נובמבר 2018 10:53

שירותי היסעים מוניות בפתח תקווה

מוניות אחדות שירות הסעות קבועות

עובדי חברות/ארגונים ותלמידים רבים, נוסעים על בסיס יומי לעבודה או למסגרות הלימודים, על ידי שירותי הסעות קבועים של תחנת מוניות אחדות  מוניות בפתח תקווה.

שירות איסוף עובדים על ידי מוניות בפתח תקווה והסביבה

נהגי שירות ההסעות הם בדרך כלל נהגים קבועים אשר אוספים את העובדים מנקודות מפגש שונות וקבועות, הפרוסות ברחבי העיר. נהגים קבועים מסיעים אותם למקום עבודתם. בסוף יום העבודה נהג ההסעות מחכה לעובדים מחוץ למקום העבודה ומפזר אותם חזרה לביתם באותם נקודות מפגש שאסף אותם בבוקר.

עבור מסגרות הגנים, בתי הספר וחינוך מיוחד, ההתנהלות קצת שונה נהג ההסעות אוסף את הילדים מפתח הבית, בסיום יום הלימודים מחכה הנהג ומחזיר אותם לביתם ומוודא שההורים מקבלים את הילד.

שירותי הסעות עבור מוסדות חינוך

כשמדובר בשירותי הסעות עבור מוסדות חינוך ישנה התנהלות אחרת, כלומר חברת המוניות מצמידה נהג ותיק בעל ניסיון בתחום הסעות ילדים. המדובר הוא בדרך כלל על תלמידי חינוך מיוחד שיש להובילם גם לבתי ספר או גנים מרוחקים ממקום מגוריהם.

כמו בשאר חלקי הארץ גם נהגי מוניות בפתח תקווה מקפידים על הוראות קפדניות של התנהלות עם הילדים. על הנהג לאסוף את הילד מפתח ביתו, לדאוג שהילד נכנס לרכב מתישב וחוגר את עצמו. לאחר הורדת כל התלמידים במסגרות השונות על הנהג לוודא שהילדים נכנסו בשער המוסד החינוכי (לעתים אף בליווים) לאחר מכן לבצע סריקה שלא נותר ילד ברכב.

בסיום יום הלימודים הנהג מחכה בחוץ אוסף את הילדים ומפזר בביתם. במידה וההורה מאחר לאסוף את הילד על הנהג לחכות עד שהוא מגיע. בסיום פיזור הילדים הנהג שוב מבצע סריקה שלא נותר ילד ברכב.

כאשר מדובר בהסעות של ילדים בחינוך מיוחד, בדרך כלל ישנה מלווה אשר דואגת לילדים ועוזרת להם לעלות על ההסעה בבטחה וחוגרת אותם.

סיפור אמיתי של ניסים נהג הסעות של מוניות בפתח תקווה

ניסים הוא נהג הסעות ילדים ותיק בתחומו, מספר של הקשר שנרקם עם כל אחד מהילדים.

ניסים מספר שכל בוקר הילדים נכנסים עם חיוך ומידי פעם מביאים לו "הפתעות" כמו: עוגיות שאפו, ציורים, פרחים שקטפו עבורו בזמן שחיכו לו ועוד.

בסיום יום הלימודים מספרים לו מה שעבר עליהם בגן או בבית ספר. לפני החגים ניסים משמיע להם שירים הקשורים לאותו חג, הילדים נהנים ושרים עד להגעה למסגרת.

בתקופה שניסים חזר ממחלה או מחופשה הילדים שאלו לשלומו וסיפרו לו על הנהג המחליף ועד כמה שהם התגעגעו אליו.

מוניות אחדות - תחנת מוניות בפתח תקווה מספקת שירות מוניות ושירותי הסעות ברמה גבוה ושמה דגש על תודעת השירות והתנהלות הנהגים על פי כל הדרישות של משרד החינוך.

 

 


prosites.site/

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים