שובר לפרסום בגוגלמוסדות לימוד אינדיזיין

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
חמישי, 16 פברואר 2012 12:13
הכל באוניברסיטה משעמם? תמיד אפשר ללמוד במסגרת אחרת.


אם אתם משוחררים טריים, או אם מצאתם שאתם בגיל שלושים, צריכים הסבת מקצוע, חבל להתבאס על עצמכם ולשבור את הכלים. תוכלו למצוא בימים אלה כמות עצומה של לימודי תעודה שימלאו את החלל ואפילו יתנו לכם סיפוק רב.

רוצים לדעת הכל בנושא לימוד אינדיזיין? קראו עד הסוף.


יש כאלה שטוענים שלהצליח בחיים בשנות האלפיים, היא מטלה מאתגרת יותר לעומת לפני 10-20 שנה, מהסיבה שהזרם המרכזי גדל; יש בכל מקום מגוון גדול של לימודים מקצועיים כמעט בכל תחום: מקורס בישול עד להדרכת טיולים. לכל התחומים הללו מתקבלים מאות אנשים כמוך בכל הארץ, וכל התלמידים נעלמים בתוך מאות הקורסים.

מאידך, עוד סברה היא שדווקא לאור הריבוי במספר הקורסים וענפי הלימוד הרבים בתקופה זו, הסיכויים גדולים יותר להגיע לפסגה במהלך החיים, לאור העובדה שהיצע העבודה בשנים האחרונות רחב בהרבה ופתוח, ומסיבה זו, כל אדם - יצליח להתמקצע בנושאים מסויימים, שלא קיבלו לגיטימציה בעבר.

תואר או תעודה?


גם המוסדות האקדמאים הגדילו את ספקטרום ההתמחויות, וניתן להתקבל ללימודי תואר אקדמאי בתחומים מגוונים. אבל כניסה למסגרת אקדמית קשה ותובענית; קשה להתקבל, אורך משך הלימודים, ריבוי מבחנים וכד'.

מאחר ורק לחלקכם יש את האפשרות להתקבל ללימודי תואר, עקב חוסר זמן, הפרעות קשב וריכוז ודומיהם, קיימת האפשרות להתקבל למגוון קורסים פרטיים, שיצמצמו את החומר המקצועי שתצטרכו לעבודה בתחום, הודות לשעות קלות יותר, קורס יותר קצר, שבסופו אפילו יתנו לכם תעודה שנחשבת במוסדות ממשלתיים ובמשרות שונות. כמובן, שום דבר בעולם לא בא בקלות, והקורס המקצועי יעלה הרבה יותר מאשר לימודים אקדמאיים.

רוצים לדעת הכל על לימוד אילוסטרייטור? בואו לקרוא עוד.

היתרון שלכם הוא שבזמן הנוכחי - הכל נגיש מבחינתכם וכל תחום לימוד הוא מקובל לגמרי. נצלו עובדה זו וכנסו לאחד הקורסים כמה שיותר מהר. שיהיה בכיף!

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים