שובר לפרסום בגוגלמזגן תדיראן כל האפשרויות בבית אחד

PDF הדפסה דוא
מזגן תדיראן כל האפשרויות בבית אחד - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דני אלון   
שני, 22 יולי 2013 10:16

קבוצת תדיראן מציעה מגוון עצום של פתרונות מיזוג אוויר, החל ממזגנים עיליים מעוצבים, דרך מערכות מיני מרכזיות ועד למערכות מיזוג תעשיות מורכבות. הניסיון העצום והיכולות הטכנולוגיות של תדיראן, לצד מערך השירות היעיל והמנוסה, הפכו את צמד המילים מזגן תדיראן לשם נרדף למצוינות במיזוג אוויר. תחת כנפיה של תדיראן, נמצאים כיום מספר מותגי מזגנים איכותיים: תדיראן,  אמקור, קרייר וטושיבה. במאמר קצר זה נסקור את המותגים השונים, נעמוד על ההבדלים בניהם ונבדוק מה יותר כדאי לרכוש: מזגן תדיראן

או מזגן המיוצר בסין?

 

מותגי המזגנים של תדיראן

תדיראן גרופ, קבוצת מיזוג האוויר מהמובילות בישראל מציעה כיום ארבעה מותגי מזגנים המעניקים פתרונות מיזוג איכותיים, בטכנולוגיות המיזוג המתקדמות בעולם.

 

מזגן תדיראן – כמו רוב המזגנים בעולם, גם רוב מזגני תדיראן מיוצרים בסין. פרט למזגנים גדולים בנפח של 2.5 כוחות סוס ומעלה. הייצור של מזגנים קטנים בסין מאפשר לתדיראן להציע מזגנים במחירים נוחים, בלי להתפשר על האיכות. ייצור המזגנים הגדולים בישראל מעניק לחברה יותר שליטה בתהליך הייצור.

 

מזגן אמקור - אמקור הוא אחד ממותגי המזגנים הוותיקים בישראל והוא מציע מגוון רחב של מזגנים למטרות שונות. גם מזגני אמקור מיוצרים בסין ומיובאים לישראל על ידי חברת תדיראן. לכן הלקוחות הרוכשים מזגן אמקור נהנים לא רק ממזגן מעולה אלא גם מהשירות של תדיראן ומאספקה שוטפת של חלקי חילוף.

 

מזגן קרייר – קרייר הוא מותג מזגנים נוסף המיוצר על ידי תדיראן. עד לפני מספר שנים יוצרו כל מזגני תדיראן קרייר בישראל ולאחרונה הועבר גם הייצור של רובם לסין. בדומה למזגני תדיראן, גם הייצור של מזגני תדיראן קרייר מחוץ לגבולות ישראל, מאפשר לחברה להציע מזגנים איכותיים למטרות שונות במחירים הוגנים.

 

מזגן טושיבה -  טושיבה הוא מותג אלקטרוניקה בינלאומי המייצר מזגנים ביתיים בקוריאה ומזגנים מסחריים ותעשייתיים ביפן. מזגני טושיבה ידועים בקרב אנשי מקצוע ובקרב צרכנים כמזגנים אמינים ואיכותיים. גם הם, כמו שאר מותגי המזגנים של תדיראן נהנים משירות איכותי ברמה גבוה.

 

איזה מזגן לבחור, ישראלי או סיני?

כשמונים אחוז מכל המזגנים בעולם מיוצרים בסין, נתון ההופך את השאלה לבלתי משמעותית. אם אתם קונים מזגן ביתי, חשוב יותר לברר את זהותם של נותני השירות, מאשר את ארץ המוצא של המזגן. בבחירת מערכות מיזוג מסחריות ותעשייתיות מתקיימים שיקולים אחרים, אולם גם כאן יותר חשוב לדעת תוך כמה זמן יגיעו הטכנאים, מאשר לדעת מאיזו מדינה הגיע המזגן. 
מאמרים נוספים :

» אופן פעולת המזגן

כיצד המזגן פועל והאם להתחשב בגודל החלל של החדר על מנת לבחור מזגןעקרון הפעולה של המזגן נובע מעקרונות התרמודינמיקה:הרתחה: הפיכת נוזל לגזעיבויי: הפיכת גז לנוזלומכאן שפעילותו של המזגן העברת חום על ידי שינוי מצב צבירה של...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים