שובר לפרסום בגוגלמחממים את החורף בגז

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שני, 30 אפריל 2018 08:40

בארץ ישראל הימים של הגשמים הם מועטים. אבל, הימים אשר בהם יש מזג אוויר שהוא קר הם רבים, כאשר הקור הזה הוא מספיק עבור ישראלים שהרבה יותר רגילים אל מעלות גבוהות על פני ימים של צינה קרה. דבר זה יוצר יותר מערכות של מיזוג אוויר אשר מתמקדות ביצירה של מקום צונן ונטול לחות, על פני מקום שבו יש בידוד מפני הקור בצורה יעילה.

מה שיוצא מכל זה הוא שימוש גבוה במיזוג אוויר שרק מייבש ולא ממש מחמם את החלל, ובמקומות שבהם קר עוד יותר, מרגישים את ההבדל בצורה תדירה. במדינות שבהן קר רוב השנה כבר יש חימום תת רצפתי בכל בית כמעט עם חיבור מרכזי של דירות אל מערכת של הסקה בגז. האם זה יכול להות גם רלבנטי עבור הישראלי הממוצע? קראו הלאה את הדברים החשובים הבאים, טרם החלטה לכאן ולכאן.

האם זה רלבנטי בארץ חמה

יש כאלה אשר יאמרו כי חימום מעבר לחימום שכבר קיים בכל דירה בעזרת מזגן הוא מיותר. אולם, כל האנשים אשר נמצאים באזורים גבוהים של הארץ ובאזורים שבהם אין מזג אוויר כפי שקיים במרכז הארץ או בשפלה, יודע היטב כי מדובר במזג אוויר שמגיע אל טמפרטורות של קרוב לאפס מעלות בלילות, ובימים שבהם מזג האוויר קר במיוחד.

במקרים מעין אלה יצירה של חימום תת רצפתי מאפשר לשהות במקום שבו המקום באמת יותר חם, ובו לא צריכים ללכת אך ורק עם גרביים עבות ולצפות את הרצפה בשטיחים שמעודדים את הבידוד ממזג האוויר הקר. פשוט משתמשים במיזוג, שבין כה וכה עולה שבריר ממה שמצריך הכוח של המזגן.

 


 
מאמרים נוספים :

» חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי - כל מה שרצית לדעת והתביישת לשאול רבים מאיתנו אשר בונים את ביתם בשנים האחרונות, מבינים את הצורך במערכת חימום ביתית ואיכותית. בדיוק כשם שאנו נוטים להשקיע בעיצוב הבית, בחירת ריהוט, תאורה באיכות טובה וכו' כך...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים