שובר לפרסום בגוגלמחפשים טונרים למדפסות במשרד?

PDF הדפסה דוא
מחפשים טונרים למדפסות במשרד? - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 17 יוני 2014 13:01

 

כולם מכירים את ראשי הדיו למדפסות, אך לא כולם מכירים מהו טונר. טונר, הינו מעין ראש דיו אחר, כזה שבעצם מכיל אבקה ולא דיו נוזלי, אשר אמור לספק את אותה עבודה ואותה תוצאה של ראשי הדיו. עוד הבדל בין השניים הוא שראש דיו מתאים למדפסות רגילות, וטונר לעומת זאת משמש למדפסות לייזר.

ישנם וויכוחים לגבי פער המחירים בין ראש דיו לטונר, כאשר הרוב טוענים כי מחירי ראשי הדיו גבוהים יותר. מנגד לכך, ישנם שטוענים כי דווקא הטונרים למדפסות נמכרים במחירים גבוהים יותר, בנוסף לכך שאנו נאלצים לשלם מחיר יקר מאוד על מדפסת לייזר.

אך לא תמיד העסק חייב להיות יקר: בתחום הטונרים, ניתן למצוא שלושה סוגים - מקורי, תואם וממוחזר. המקורי הינו בעצם אחד שמתאים לדגם ויצרן המדפסת, והתואם הוא מחברה אחרת אשר מתאים למספר מדפסות מיצרנים שונים. הממוחזר, הינו אחד שעבר מילוי לאחר התרוקנות.

כיום כולם יודעים כי הממוחזרים והתואמים הינם באותה איכות של המקוריים וכך בעצם נוכל לחסוך כסף רב כשנצטרך להחליף את הטונר במדפסת שלנו.

 

היכן אוכל לרכוש טונרים חלופיים או מקוריים?

בכל חנות או רשת לציוד משרדי או חנות מחשבים תוכלו לרכוש טונרים חלופיים או מקוריים. לעתים ההבדל יהיה של כמאה שקלים בין השניים ולעתים אף יותר, תלוי ביצרן, בסוג המדפסת וכן במחירים הכלליים המוצעים בחנות על מוצריה. כל שנותר לכם לעשות הוא לבדוק מחירים בכמה חנויות ולקנות בחנות המציעה את המחיר המשתלם ביותר, אך זכרו כי גם איכות הטונר צריכה להיות טובה מעבר למחירה הזול או היקר.

ואם לא מתחשק לכם לעבור בין החנויות או לנסוע רחוק, תוכלו לעשות זאת דרך האינטרנט. כיום ישנן חברות רבות לציוד משרדי אשר ייחודן הוא ברכישה אונליין בלבד או כאפשרות נוספת לצד קנייה בחנות.

תוכלו להיכנס לאתר של אחת מחברות אלו ולמצוא מגוון של טונרים למדפסות ולקבל מידע מפורט על כל מוצר, ולקבל זאת בדואר רשום או באמצעות שליח עד הבית או מקום העבודה. כמובן כי לכל שאלה טרם הקנייה תוכלו ליצור קשר טלפונית עם נציגי החברה.


  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים