מידע על תיקון מקרר סמסונג

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
שלישי, 31 ינואר 2012 10:13
חשבתם פעם כמה חשוב לכם המקרר שלכם? ארבעים ואחת מעלות בצל, אי אפשר לנשום כי האוויר כל כך לוהט, השמש שורפת והזיעה מרטיבה את הבגדים. רק רוצים להסתגר בביתכם, לגשת למקרר ולקחת איזה משקה צונן. מה אפשר לעשות כאשר המקרר או המקפיא מתקלקלים? איך שוכרים איש מקצוע? איך ניתן לשמור על המכשיר במצב תקין? אילו מכשירים חדשים עדיפים לקנייה ומדוע?


כי מקרר מקולקל משמעותו בעיה משמעותית יותר מאשר קולה חמה, ובעיה בקירור האוכל שלנו היא פתח לפגיעה בטריות שלו, מסכנת את בריאותנו, מביאה סירחון, ונוסף על כל זה, גם ביזבוז רב של כסף על הרבה מוצרים שנזרקים לפח מבלי שהספקנו להשתמש בהם.

צריכים מידע בנושא טכנאי מקרר בחדרה? פה תוכלו למצוא קצת מידע מעניין ומועיל על מקררים:

לשמירה על פעולה יעילה של המכשיר שלכם, שימו את המכשיר באזור מוצל בבית, בלי להצמיד לקיר, ושימרו על אטימות הדלתות. בנוסף לכך, השתדלו להשאיר את פתחי כניסת האוויר הקר פתוחים ללא חסימות ושימרו על עוצמת קירור נמוכה בלי צורך.

האם אתם צריכים תיקון מקרר סמסונג? כדאי לכם לברר אם המקרר שברשותכם עודנו מכוסה באחריות. במידה ואין הדבר כך, תידרשו לשלם כ-200 ש''ח על ביקור של טכנאי וכמובן כל תוספת עבור התיקון.

במידה ותיקנתם, בקשו אחריות עבור התיקון.

מחפשים מקרר? מכשירים ישראליים הם לרוב זולים יותר ממכשירים מתוצרת אחרת, והאיכות שלהם זהה לחלוטין. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, תוכלו לקנות מקרר מתוחכם יותר בעל מפרט מתקדם כמו אפשרויות צריכת חשמל וחלל אחסון גדול יותר מהמקררים הפשוטים.

לפרטים מהעולם היכנסו לאתר. קריאה מהנה!