שובר לפרסום בגוגלמינוף פיננסי - כלי יעיל ושימושי לעסקים!

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : amit   
ראשון, 20 מאי 2012 08:52
איך לנהל תקציב, היה ואתם מרגישים שהשגרה והחיים שלכם לא בדיוק זורמים לכיוון שרציתם ויותר מזה, אתם חשים מוגבלים מבחינת תקציבכם אעפ"י שאתם מרווחים לא רע, כדאי שתשקלו את אפשרותכם להתנסות בקבלת ייעוץ בכל הקשור לניהול תקציב.


סגירת חברה, דרך נהדרת להתחיל!

יש מספר רב של כלים וטיפים שיש מצב שישמשו אתכם בכל מה שיש לו קשר ללשרוד כלכלית את החודש. קודם כל, הכי חשוב להכיר טוב את המגבלות שלכם. דברים כמו: סך ההכנסות, הוצאות קבועות, דברים שאי אפשר בלעדיהם ובזבוזים ובילויים, ועל פי גורמים אלו להתנהל נכון. להלן דוגמה בסיסית-

הכנסה כוללת- משכורת של 7000 ₪

ההוצאות הקבועות שלכם- שכר דירה 2550 ₪, שכר לימוד לילד 520 ₪, חוגים לילדה 360 ₪

הוצאות שונות- דלק 400 ₪, בגדים לתינוקת 90 ₪

רק אחרי שנחסיר את שני סעיפי ההוצאות מסך ההכנסות נוכל לדעת כמה נשאר לבזבוזים. על בסיס התחשיב שביצענו נפעל בשגרה שלנו ולא בדרך הפוכה, כשם שמרבית האנשים נוטים לעשות.

היה ואתם לא חזקים בביצוע חישובים, אולי מומלץ שתחשבו על אחד מהשירותים הקיימים בעולם הזה של חשבונאות עצמית, כמו - בדיקת כדאיות, חשוב שתדעו שרוב השירותים מותאמים גם למשפחות ובנוסף לחברות.

בכל מצב שתבחרו- להעזר בשירותי יעוץ או לנסות "לשרוד" לבד, כדאי מאוד שתבינו שיש מצבים שמצריכים התייחסות ייחודית לסוגייה הפיננסית. מצבים כמו: סגירת עסק או הימור כושל בברוסה. נסיבות כאלו מתאפיינות בשינוי יחסית גדול של סך ההכנסות וגם של שגרת ההוצאות בטווח זמן מסויים.

כפי שהסברנו במאמר, יש המון דרכים שיכולות לסייע לכם להתנהל כלכלית בצורה הגיונית, הנושא החשוב הוא לנסות לחשוב ולהבין לאיזה שירות אתם זקוקים, אם אתם צריכים מידע על מינוף פיננסי ? או בכלל יעוץ מס, הכל תלוי במקרה.

טיפ מרכזי בתחום הכלכלי, הוא לא להיות מאלו שחושבים "יהיה בסדר" או גם "סמוך עלי, יהיה בסדר" אלא, להיות ערים וממש לדעת מה משתנה סביבכם במטרייה של שוק ההון.

בכל מצב, אם הינכם לא יודעים איזה שירות אתם צריכים, או יש לכם עוד התחבטויות אחרות", "אתם יכולים להיכנס לאתר שלנו ולקבל פתרונות מעולים.

 
מאמרים נוספים :

» יחסי איתנות פיננסית – יחסים פיננסיים

אוניברסיטת חיפה – הפקולטה לניהול – תואר MBA – שיעור 7-6 ד"ר איתמר כוכבי עורך דין, רואה חשבון וכלכלן ד"ר מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה. הטכניון – הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול, מרצה בקורסים "חשבונאות ניהולית מתקדמת"...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים