שובר לפרסום בגוגלמיתוג רכב איכותי אפקטיבי ומשתלם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : לימור   
שבת, 13 נובמבר 2010 20:00

לעסק קטן כדאי  לגייס את הרכב שברשותו ורכבים נוספים שברשות קרוביו כשטח פרסום לטובת העסק. (אפשרויות יצירתית למשל: חלוקת מדבקות מגן שמש לרכב עם הפרסום של העסק ובכך גם לתת ללקוח מתנה וגם ללכוד שטח פרסום נוסף חינם)

 

עבור מותג קיים חשיפה על גבי רכבי החברה תהיה עוד חשיפת מותג ללקוח, חיזוק המודעות של הלקוח במדיה נוספת מיני רבות. לעומת זאת חשיפת לוגו של עסק קטן תייצר תגובות מהלקוח אך בעיקר תיצור תדמית של עסק שיכול לתת שירות כמו חברה גדולה, שהעסק הוא אמין ויציב. לכן, מיתוג רכב הוא נכון עבור עסק קטן כמו שהוא נכון עבור חברה גדולה.

 

בעזרת יצירתיות הרכב ייתן לכם שרות נהדר ויבדל אתכם ממתחרים. בעזרת פעולה שיווקית יצירתית אפשר ליצור אפקט שיבטא את המוצר שלכם או את השרות שאתם נותנים בצורה כזו שתמשוך אליכם את הלקוחות הפוטנציאליים.

 

גם לעסק קטן כדאי להשקיע במיתוג רכבים. הסוד הוא בעיצוב הגרפי. גם רכב יחיד יכול להיות מיוחד וליצור תגובות לקוח. הרי לא יהיה אותו אפקט מגרפיקה בנאלית של לוגו תמונה ומספר טלפון לעומת גרפיקה גרנדיוזית בצבעים חיים לא שגרתיים עם משפט שמעורר התעניינות או פליאה מצד אחד של הרכב ומצד שני הגילוי... למשל: בצידי הרכב לרשום משפט  עם אסוציאציה סקסית/מבהילה/מפליאה ובצד האחורי של הרכב לגלות שהתכוונו למשהו אחר גילוי המוצר/השרות.... רעיון כזה יכול להתאים לתחומים מסוימים. יש להתאים את העיצוב הגרפי, את הצבעוניות, הצורה והקומפוזיציה ללוגו  העסק ולתחום בו הוא עוסק.

 היעוץ חינם - אל תהססו להתקשר 054-5415551
www.hamefik2010.co.il


www.hamefik2010.co.il


 
מאמרים נוספים :

» שטחי פרסום - ברשת ומחוצה לה

כל עסק המעוניין להרוויח יותר נדרש להרחבת קהל היעד, להגדלת המודעות אל מוצריו וליצירת תדמית חיובית,כאשר אחת הדרכים העיקריות להשגת יעדים אלו הינה קמפיין פרסומי. הקמפיין נבנה בהתאם לצרכי וליכולות הלקוח, לשירותים המסופקים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים