מכונות שטיפה בלחץ עבורכם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שבת, 28 ינואר 2017 20:58

מכונות שטיפה בלחץ

ניקיון הסביבה הביתית שלנו הוא אחד הדברים החשובים ביותר שעוזרים לשמור על בריאותנו. זה כך משום שרובד של אבק, חיידקים ומיקרובים אחרים שנישאים באוויר וגם באים במגע עם העור עלולים לחדור לגוף ולגרום למחלות שונות. בגלל הסיבה הזו, אנשים טורחים ומנקים את ביתם במשך שעות ודואגים שהוא יישמר נקי ומצוחצח. העבודה הזו אינה קלה ודורשת מאמץ, אך למרבה השמחה יש כיום שיטה פשוטה לניקוי של משטחים שלא דורשת שפשוף חוזר ונשנה שלהם או שימוש בכימיקלים שונים. מכונות שטיפה בלחץ, שעוצבו הן לשימושים ביתיים והן לשימושים מסחריים, יכולות להקל עליכם ולאפשר לכם לנקות את סביבתכם בצורה אופטימלית.

כיצד מכונות שטיפה בלחץ עובדות?

מכונות שטיפה בלחץ, הידועות גם בתור "גרניק", מכילות בתוכן מנוע חשמלי או כזה שמבוסס על בנזין ונותן לה את העצמה הנדרשת ליצירת הלחץ. לפני שמפעילים את המכונות הללו, חשוב לחבר אותן לצינור כלשהו שיהווה את מקור המים, צינור הגינה למשל ולהתחיל את העבודה. כאשר המים נכנסים למכונה, הם נכנסים לחלק מיוחד הקרוי "דיזה" שיוצר את הלחץ המאפשר להן לנקות משטחים ביעילות ומהירות מאין כמוה.

כל שנותר לעשות הוא לכוון את הצינור לחפץ או המשטח שאתם רוצים לנקות ולחץ המים כבר יעשה את שאר העבודה. מלבד לחץ המים שעוזר לנקות בצורה יסודית משטחים שונים, יש במכונות שטיפה בלחץ גם תא הנועד לחומרי ניקוי, כמו סבון למשל, מה שמגביר את עצמת הניקוי אף יותר.

לאילו שימושים מתאימות מכונות שטיפה בלחץ?

ישנם שני סוגים מרכזיים של מכונות שטיפה בלחץ כאשר אחד מיועד לשימוש תעשייתי והשני מתאים לניקוי ביתי. בסוג התעשייתי יש תוספת של כוח במנוע וגם קיטור שמאפשר לנקות משטחים בכוח של אדי מים. בנוסף לכך, יש גם מכונות שמתאימות לשימוש ביתי לכל צורך, כאשר שני הסוגים משתמשים בפחות מחצי מכמות המים מאשר צינורות רגילים, מה שמביא לחיסכון משמעותי במשאבים וכסף.

מכונות שטיפה בלחץ הן בהחלט יעילות בכל הנוגע לניקוי הבית וגם אזורים תעשייתיים בקלות, מהירות ותוך חיסכון אדיר של זמן ומים.

 

 

 

  
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים