שובר לפרסום בגוגלמלון במצפה רמון - מתי הייתם בפעם האחרונה במצפה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
שבת, 08 פברואר 2014 13:28
מלון במצפה רמון – רעיון לא רע בכלל

מתי לאחרונה הייתם במצפה רמון? מתי לאחרונה ראיתם את מכתש רמון? מתי בפעם האחרונה נסעתם לחופשה בדרום ולא המשכתם ישירות לים המלח או לאילת? יש כל כך הרבה לראות וכל כך הרבה לעשות אז למה לא להנות מאיזה מלון במצפה רמון?

מלון במצפה רמון – חופשה אחרת

אז נכון, כאשר תלכו אל מלון במצפה רמון לא תקבלו את כל מה שיש במלונות באילת, לא יהיו לכם בריכות גדולות וגם לא יהיו הופעות של כוכבי הילדים. אם זאת החופשה שלכם לא תהיה פחות טובה, ופעמים רבות תהיה אפילו טובה יותר. כאשר תחליטו לנסות וללכת על חופשה במלון במצפה רמון אתם רק תרוויחו, תרוויחו יותר זמן עם הילדים, תרוויחו יותר שקט והכי חשוב, תרוויחו חופשה אחרת ממה שאתם מכירים, חופשה שמקדשת טיולים והנאות ולא רק ישיבה על שפת הבריכה.

מלון במצפה רמון

מצפה רמון הינה מועצה מקומית בדרום הארץ אשר נוסדה ב1956. היופי של מצפה רמון הוא המיקום הנהדר של המועצה על סף מכתש רמון המרהיב ביופיו. בנוסף מצפה רמון ממוקמת במרחק סביר מכלל הפעילויות שיש בדרום הארץ, באזור נהדר לטיולים והינה מועצה שוקקת חיים. במצפה רמון תוכלו להנות גם ממרכז המבקרים על שם אילן רמון ובו גן זיאולוגי ובו כ40 מינים של בעלי חיים מדבריים, גן ארכיאולוגי וגן גאולוגי. בנוסף בשנים האחרונות התיישבו מספר להקות מחול ואומנים נוספים באזור מצפה רמון. כלל הדברים הללו מעלים את ערכה של מצפה רמון וגורמים למחשבה על מלון במצפה רמון להראות הגיונית ומעניינת הרבה יותר.

מלון במצפה רמון - מהם האפשרויות?

לא בעיה למצוא מלון במצפה רמון, במצפה רמון ישנם מספר בתי מלונות כאשר חלקם בתי מלון הכוללים ספא כמלון רמון. חלקם מלונות בוטיק וחלקם מלונות רגילים. המחירים במלונות במצפה רמון לא גבוהים ומתאימים לכל אחד, והם מאפשרים לכם להוציא גם על דברים נוספים ולא רק על חדר ואוכל. מלון במצפה רמון זה רעיון לא רע בכלל. החופשה היא אחרת ומבטיחה לכם להנות כמו שלא נהנתם מעולם.

http://clubramon.index.org.il/

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים