שובר לפרסום בגוגלמסד נתונים - ניהול נכון

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
ראשון, 06 מאי 2012 11:29
מנהל בסיכון גבוה - קניית עסק חדש היא בכל מצב לא מטלה קלה, בינינו, אפילו לא קרוב, בנוסף לכסף הדרוש היא דורשת גם הבנת הסקטור העסקי אליו משתייך העסק, ניסיון ניהולי וללא ספק גם, ידע מקצועי בתחום. הדבר שאפילו עוד יותר מתסכל, הוא כמובן ההכרה בעובדה שגם אחרי שלוש שנים שהחברה בשמיים, הסאגה הכלכלית לא תמה.


מדוע, אתם שואלים? בגלל הגורם הפשוט שאף על פי שפירמה שורדת את התקופה ההתחלתית, זה רחוק מלהיות מספיק - מכיוון שאנחנו מעוניינים להצליח ולשגשג הרבה יותר. אבל חשוב להפנים שכמה שפירמה יותר גדולה, יכולת הבקרה של המנהל צונחת. אז מה יכול לסייע לנו לנהל ולשלוט?

בינה עסקית - אולי זה הפתרון?

לבתי עסק קטנים לדוגמת דוכן פלאפל התחום הניהולי הוא תמיד נוח יותר מאשר למשרדים גדולים, ובדר"כ לא מחייב קניית כלים טכנולוגיים ייחודיים. אבל חברות ועסקים גדולים שמחזורם הוא עד 150 מיליון, ברוב המקרים זקוקים גם כדי להתנהל ולנהל טוב את המתרחש בחברה וקל וחומר ע"מ להתקדם ולהתפתח, קצת "סיוע חיצוני".

איזה אמצעים טכנולוגיים יכולים לסייע

תחום טכנולוגי חדש שתופס תאוצה בשנים האחרונות, תחילה בארה"ב, הוא הנושא התחרותי של תוכנות וכלי בינה עסקית; כלל הכלים והמערכות השייכים לתחום זה נועדו לסייע למנהלים בתהליך הסקת המסקנות ובהגעה לתובנות כלליות וניהוליות בכל המתרחש בעסק שלהם.

שימוש באלמנטים כמו מסד נתונים, מסדי נתונים מפלצתיים או פתרונות מחשוב אחרים, הם דוגמא משנית לכלים הקיימים עבור סגל מקבלי ההחלטות של העסק או הפירמה. בכל אמצעי, כלי או טכנולוגיה שתבחרו בו מעולם של ה - BI תהנו מיכולות חשובות לדוגמת כריית מידע, התמודדות נכונה עם מסות של נתונים, סנכרון בין מידע ממקורות שונים ומקבילים בארגון ועוד יכולות נוספות, כך שמשימת הניהול נהיית פשוטה יותר, וניתן בעזרת הגיון בריא וקצת שכל להפיק לקחים ולהתייעל.

כפי שכבר הסברתי, יש שפע של אמצעים לשפר ולייעל תהליכים בארגונכם, מה שחשוב זה לעשות את הצעד ולהתייעץ עם אשפים בנושא של הבינה העסקית, שמסוגלים למפות ולאפיין בצורה מקצועית את צרכי הארגון שלכם ו"לתפור" לו את הכלים הטכנולוגיים האיכותיים ביותר.

בכל שאלה קטנה כגדולה אתם כמובן מוזמנים להיועץ בי.
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים