שובר לפרסום בגוגלמסכה מומלצת לאחר החלקת שיער

PDF הדפסה דוא
מסכה מומלצת לאחר החלקת שיער - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : בנדה קוסמטיקס   
שישי, 16 נובמבר 2018 11:16

 

" אל תתני למלח להרוס לך את ההחלקה"!!!

-שיער שעבר החלקה ובייחוד החלקת קרטין חייב להימנע ממוצרי שיער כגון שמפו ומרכך המכילים מלחים. מוצרים עם מלחים מורידים את ציפוי הקרטין מהשערה והורסים את האפקט של ההחלקה.

-חייבים מוצרים עשירים בקרטין "שיער שעבר החלקה זקוק להזנה מאסיבית" "מוצרים שעשירים בקרטין משיבים לו מחדש את מה שאיבד עקב תהליך החום של ההחלקה". הקרטין מחדש את פנים השערה, מקנה לה ציפוי הגנה והשערה הופכת חיונית ומלאת ברק. - הפחיתי את השימוש בפן "פן פוגע בשיער ואם את כבר מכורה, כדאי להשתמש בתכשיר שמגן על השיער מחום המכשיר",  "את יכולה לעשות פן אחרי החלקה, אבל אני ממליץ לעשות את זה רק אם יש צורך אמיתי ולא מתוך הרגל". -רצוי לחפוף יום כן יום לא. בחרי לעצמך שמפו עם קרטין אשר מזין את השערה ותורם לבנייה מחודשת ואינו מכיל מלח מסוג סודיום כלוריד. כדאי גם לחפוף יום כן ויום לא, כדי לא לגרות את הקרקפת. -החלקה או טיפול קרטין איכותי מחזיקים מעמד בסביבות שישה חודשים או יותר, תלוי בסוג השיער ועד כמה הוא פגוע. חזרי על הפעולה רק לאחר הערכה אובייקטיבית של מצב השיער על ידי איש מקצוע.
-הפחיתי  בצביעת השיער. כדאי לדעת שפעולת הצביעה פוגעת בשיער. אם את ממש רוצה ואין לך בעיה של שיער לבן השתדלי להשתמש בצבעי שיער ללא אמוניה כדי למזער נזקים. -הכניסי לשגרה סרום ומסיכה לאחר ההחלקה, חשוב מאוד לשלב מסכה וסרום בשגרת הטיפוח, על מנת להשיב לשיער חומרים שאיבד בתהליך ההחלקה. סרום ניתן למרוח על שיער לח או יבש (לפי העדפה) והוא תורם מאד לשמירה על תוצאות ההחלקה לאורך זמן ומאפשר בוסטר מידי של ברק. גם פה הקפידו שהמוצרים יהיו ללא מלח סודיום כלוריד ועשירים בקרטין. -שינוי סוג ההחלקה: כן או לא? כל מקרה הוא לגופו ויש לבחון איזו החלקה עשית בעבר ומה סוג ההחלקה שאת רוצה לעשות כעת. לדוגמה, מי שעשתה החלקה יפנית אשר למעשה מייבשת את השיער, יכולה לעשות החלקת קרטין אשר תחזיר את המראה הגמיש ואת מגע המשי לשיער. לעומת זאת, כשעושים החלקת קרטין לא מומלץ לעשות  לאחריה יפנית כיוון שהיא תעשה את הפעולה ההפוכה. מסכות קרטין במחירים משתלמים ניתןלרכוש באתר www.bendacosmetics.co.il
Www.bendacosmetics.co.il


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים