שובר לפרסום בגוגלמעגל מתופפים למסיבות כיתה – שמחה מכל הלב

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : yakov   
חמישי, 20 יוני 2013 16:58

 

מעגל מתופפים למסיבות כיתה – שמחה מכל הלב 

לאחר שנים ארוכות שניתן היה לפגוש הרכבים של מעגלי מתופפים על פי רוב בחתונות, בעת האחרונה התפרשה האטרקציה המשובחת אף לתחומים נוספים, ובעיקר למסיבות לצעירים. את הקסם והיופי של מעגל מתופפים לילדים בעייתי לפספס וכיום מדובר כאן באטרקציה שעושה את כמעט כל ההבדל בדרך לחגיגה מהנה ומוצלחת. 

בזמן ש מדברים על מעגלי מתופפים לילדים, נחוץ יותר מכל עניין שיתוף אקטיבי של הילדים בתיפוף, ואף לימוד בסיסי שלהם. להקות מגוונות מאפשרות באורח רשמי סדנאות קצרות במהלכן לומדים הילדים באיזה אופן לתופף על גבי התופים האפריקאים המיוחדים הללו. מעגל מתופפים ליום הולדת אחר במקצת מזה המיועד לאירועים שונים של בוגרים, ולכן נחוץ לאתר להקה שמתמחה בז'אנר הזה של ארועים לילדים קטנים. ההבדלים מתבטאים במהות והעשייה, שכן בחתונות, למשל, הדגש הנו על לעשות שמח מאוד, להשתולל, להקים אורחים מהכיסאות ולגרום להם להשתטות וליהנות באירוע. כשמדובר בילדים, הם ברוב המקרים כבר יידעו לשמוח בכוחות עצמם, לכן הדגש צריך להיות אודות סבלנות, לימוד וזרימה יחד עם רוח הילדות הממכרת שלהם... 

פעילויות מעגל מתופפים לילדים טובה לא רק לימי הולדת אלא לכל סגנון של יום כיף, חוויתי ושונה. אפשרי לקחת את הנושא הלימודי למרכז העניין, ואפשר לעשות אותו לחלק שולי, מהצד. בכל אופן, המלצתנו החמה היא לבדוק את יכולת הלהקה באורח אישי ובמו עיניכם, וכמובן, בסוג של אירוע הדומה לאירוע המתוכנן שלכם. 

כשבוחרים הלהקה, נחוץ לבדוק היטב כמה נקודות עיקריות. ראשית, כמה מתופפים יש בלהקה? לנושא חשיבות להתאמה למספר האורחים, כיוון, 2-שלושה מתופפים באירוע של מאות מוזמנים, עלולים להיבלע בהמון ואפילו לא להיות מורגשים מספיק. לרוב הלהקות המציעות מעגל מתופפים לילדים מכילות בין שלושה לחמישה חברים. על מועדי ההשתלבות של הלהקה עם האירוע נחוץ לסגור לפרטים עוד בטרם, כדי למנוע הפתעות לא רצויות. רצוי לזכור שלא בכל המקרים כמה שיותר זמן זה בהרבה יותר טוב. אל תמאיסו את אותה הלהקה על הקטנים והאורחים, כדאי לתפעל אותם להופעות מתוזמנות וראויות. 

"באנו לעשות שמח", לא? אז הנה, מצאתם את השיטה המושלמת למטרה זו. מעגל מתופפים לילדים – אפילו האירוע מקבל אופי מחויך הרבה יותר... בהצלחה!

 

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים