שובר לפרסום בגוגלמצבות משפחתיות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : peled   
שלישי, 06 נובמבר 2018 22:08

קבורה משפחתית היא קבורה המאפשרת לבני משפחה להיקבר אחד ליד השני. לרוב, שאחד מבני הזוג נפטר, נהוג לרכוש חלקה צמודה לבן או בת הזוג, ישנם מקרים שהקבורה מתבצעת על אותו קבר, במקרים אלו דואגים לכך מראש שהקבר יהיה עמוק יותר או שבונים הגבהה למצבה. לצערנו, ישנם מקרים בהן משפחות שלמות נפטרות באותו הזמן. שקוברים יחד את בני המשפחה.

קבורה משפחתית נחלקות לשתי קבוצות:

קבורה בזוג – כאשר בני זוג בוחרים להיקבר בסמוך אחד לשני. במקרה זה ניתן להזמין מצבות זוגיות מראש.

קבורת סנהדרין – קבורה של מספר בני משפחה יחד , קבורה בקומות, קבורה זו היתה נהוגה בימי סנהדרין. קבורה  כפולה באותו הקבר היא קבורה על פי ההלכה.

מצבות לקבורה משפחתית

קבורה משפחתית אינה שונה בבחירת אבן למצבה. ניתן לבחור מצבות מאבן חברון או מאבן גרניט. עיצוב המצבה היא כפולה ולכן מומלץ לשמור על אחידות במידה ומדובר השני קברים הצמודים אחד לשני. כל אבני המצבות יכולות להתאים למצבה משפחתית. רמי  מצבות מציע מגוון סוגי אבנים, אותיות ועיצובים לדרישת המשפחה. כמו כן, ניתן לשלב סוגי אבנים יחד, למשל אבן גרניט אפורה עם אבן שחורה.

מצבה משפחתית מעוצבת

בחירת מצבה עבור בני משפחה מאפשר לבנות את הבסיס ולהשאיר מקום ריק. בנייה של מצבה משפחתית זולה יותר ממחיר של שתי מצבות נפרדות. בנוסף ניתן לבנות מצבה משותפת עבור שני בני המשפחה שעליו נהוג לכתוב את שם המשפחה.

אנו מזמינים אתכם,המשפחה האבלה, לבחירת מצבות משפחתיות במבחר עצום. אנו מציעים לכם בפגישת ייעוץ לא מחייבת לבחירת של מצבות בהתאם לתקציבכם.

 

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים