שובר לפרסום בגוגלמצלמות האבטחה המשוכללות שאתם חייבים להכיר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : איתי   
ראשון, 06 ספטמבר 2015 15:45

כיצד תוכלו לקבל את ההגנה המושלמת עבור הבית שלכם? איך תדעו בכל עת מה מתרחש בו? איך תוכלו לתפוס פורץ בשעת אמת, ולדעת שהילדים שלכם מקבלים טיפול הולם מהמטפלת ששכרתם? התשובה היא אחת ויחידה- להתקין מצלמות נסתרות בתוך הבית, כדי שאתם תוכלו לבצע מעקב. כמובן שיש סוגים שונים של מצלמות נסתרות, ולהלן פירוט על מכה מהסוגים המרכזיים - והיתרונות המיוחדים שלהן עבור הבית שלכם.

תכונות וסוגים של מצלמות שכדאי להכיר

● מצלמה נסתרת אינפרא אדום - זוהי מצלמה שמשלבת בתוכה שתי תכונות מרכזיות. היא גם נסתרת וסמויה לחלוטין, אך יש לה גם יכולת צילום בלילה! בעקרון, יש מצלמות לצילום בלילה עם פנס תאורה - אבל אז כמובן שהן לא סמויות כי האור יסגיר אותן. צילום אינפרא אדום לעומת זאת הוא פתרון מעולה, כי כך המצלמה נותרת מוסווית, אך אפשר לזהות דמויות שונות בחושך. הדבר מסייע בעיקר להגנה טובה נגד פורצים לבית בשעה שאתם ישנים או לא נמצאים.

● מצלמות IP - עוד סוג מיוחד של מצלמות נסתרות שכדאי להכיר, אלו הן מצלמות הIP. מצלמות אלו יושבות למעשה על תשתית האינטרנט. היתרון הברור כאן הוא שכך אתם יכולים להתחבר למצלמות הללו מכל מסך שרק תרצו. אפשר להתחבר מהמחשב שלכם בעבודה, מהטלפון הסלולרי ואפילו מהטאבלט שלכם. מצלמות הIP הן חיוניות למי שנמצא שעות רבות מחוץ לבית שלו אך רוצה לבצע מעקב. זה מושלם גם לשעות העבודה - וגם לתקופות של חופשה ונסיעות.

● מצלמות גוף - יותר מכל מצלמה אחרת, מצלמת הגוף יכולה לספק לכם צילומים איכותיים מאד, וזאת בזכות המבנה הייחודי של עדשת המצלמה. כמובן שיש גם מצלמות נסתרות שמשמשות בתור מצלמות גוף, וניתן להסליק אותן היטב. לרוב, נשתמש במצלמות הללו כדי לגלות מה מתרחש בבית שלנו, ולמעקב אחרי מטפלות ואנשים נוספים שנמצאים באופן קבוע בבית שלנו.

אתם משנים לגמרי את החיים שלכם

אתם לא מבינים אפילו עד כמה המצלמות הנסתרות עומדות לשנות את החיים שלכם. תתכוננו לחיים הרבה יותר בטוחים והרבה יותר רגועים - והכל  בזכות המצלמה שתהיה מוסתרת ונחבאת היטב.


ratzon.co.il/
 
מאמרים נוספים :

» מצלמות נסתרות - הגנה על הבית שלכם

אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים...

» מערכות מיגון אזעקה ומעקב

מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן. ישנן דרגות שונות של מערכות...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים