שובר לפרסום בגוגלמצלמת גו פרו / GoPro, כל מבט מכל מבט

PDF הדפסה דוא
מצלמת גו פרו / GoPro, כל מבט מכל מבט - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : yesh   
חמישי, 04 דצמבר 2014 16:46

לא אחת היינו במצב בו אמרנו לעצמנו לו רק היו פה כדי לראות את מה שאני רואה..., מצלמת גו פרו / GoPro למעשה מעבירה לאחרים בדיוק את מה שאתם רואים. טיול בהרים או ירידה תלולה במדרון, ריחוף במצנח או גלישת גלים, בכל מקום ובכל מצב גו פרו / GoPro יודעת לתת מענה הולם. שהגודל הקטן שלה לא יטעה אתכם, מצלמת גו פרו / GoPro היא מצלמה בעלת יכולות מופלאות.

צילום במצלמת גו פרו / GoPro

לכאורה נראה כי ממש לא בטוח לצלם במצלמת גו פרו / GoPro, בשנים האחרונות התרגלנו לכך שלמצלמות הדיגיטאליות יש מסך שמראה לנו את האובייקט המצולם. אמנם במצלמת גו פרו / GoPro אין מסך תצוגה (למעט דגם הירו 4+ סילבר החדש) אך אתם יכולים לסמוך על העדשה הרחבה שמצלמת גו פרו / GoPro מגיעה איתה. בנוסף על העובדה שמצלמת גו פרו / GoPro מצוידת בעדשה רחבה, היא גם בעלת תקשורת אלחוטית, כל מצלמה מייצרת נקודת גישה עצמאית שאיליה ניתן לחבר שלט רחוק ומצלמות נוספות. תארו לכם צילום ב2 זוויות שונות בעת ובעונה אחת... עכשיו תתארו לכם צילום עם תריסר מצלמות, 50 מצלמות... אתם כבר מתחילים להבין את העוצמה של מצלמות גו פרו / GoPro?

מצלמת גו פרו / GoPro, לא פשוט להיות פשוט כאמור מצלמת גו פרו / GoPro נותנת מענה על צורך, הצורך הוא לא לפספס אף פריים או תמונה, המצלמה מגיעה ברוב הדגמים עם מארז מוגן מים. ברגע שתוציאו את המצלמה מהמארז שלה תקבלו "צעצוע" בגודל קופסת גפרורים, או נכון יותר לומר 2 קופסאות גפרורים. חשוב לציין כי הגודל הקטן מטעה למדי, יחד עם זאת למצלמת גו פרו / GoPro רק 3 כפתורי הפעלה ( חלק מהדגמים בעלי כפתור אחד) אך כמות ההגדרות והאפשרויות כמעט בלתי נדלית. מצלמת גו פרו / GoPro כאמור נוצרה על מנת לתת מענה על צורך, בעיקר הצורך של ספורטאים וחובבי ספורט אתגרי להנציח את הפעילות הספורטיבית שלהם. על מנת לאפשר שימוש נרחב בענפי הספורט השונים, נוצרו עבור מצלמת גו פרו / GoPro אין ספור מתקנים והתקני חיבור ועיגון. מתנים אלו מאפשרים לחבר את המצלמה לגלשן גלים, לכנף מטוס, לקסדת הראש ועוד. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים