שובר לפרסום בגוגלמקלחונים מעוצבים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מירה שושני   
ראשון, 08 אפריל 2012 09:57

כולם יודעים מהו בית חלומותיהם, תכנון מושלם לדרך שבה הבית ייראה, מבחוץ ומבפנים. אבל בלי שום קשר איזה סכום כסף נהיה מוכנים להשקיע בו, נדיר שיש לנו את הידע, ההכשרה המקצועית, הזמן או הרצון לתכנן הכל מאפס - אז במקרים כאלה אנו שוכרים ארכיטקטים ובעלי מקצוע לסיוע.מחפשים מקלחון חזית? לא בטוחים היכן מוצאים מקלחון אמבטיה קבלו מידע וטיפים שיעזרו לכם להכיר את התחום לעומק.

ארכיטקטורה היא שם של תחום אשר נחלק לכמה קטגוריות עיקריות: אדריכלות והנדסת מבנים, עיצוב פנים הבית ואדריכלות נוף.

בשלב ראשון, אחראי אדריכל המבנה על העבודה, שמתכנן את המבנה המוזמן על כל היבטיו, תוך התחשבות בשילוב מתאים הן אסתטיקה והן שימושיות, ובנוסף עורך את התכנונים שקיימים בכל מבנה, וביניהם מע' מים, גז וחשמל.

מעצבי פנים הם המופקדים על הפיכת החללים הפנימיים של הבניין לפרקטיים וחינניים, על ידי בחירה טובה של הרהיטים, הקישוטים והאלמנטים המבניים ע"פי התפקיד הספציפי שכל חלל נועד לשרת - חדר שינה, חדר עבודה אזור מסחרי וכו'.

לבסוף, אדריכלי הנוף הם אלה המופקדים על התאמת הסביבה שבו מוצב הבניין לתנאים בשטח ולהעדפת הלקוחות - החל מבחירה של סוג קרקע וצמחיה מתאימים, וכלה בבחירת אפשרויות הצללה, יצירת פרטים במים וצומח, לכדי שילוב מושלם בין אסתטיקה ופרקטיות.

רוצים מידע על מקלחונים מעוצבים?

מחפשים אדריכלים מובילים? שווה לכם לברר עם ידידיכם אם יש להם אפשרות להמליץ לכם אודות אדריכל מסויים או סטודיו שהם שכרו בעבר.

כאשר מחפשים אנשי מקצוע בתחום, דרך ההתרשמות הטובה ביותר היא ע"י עיון בתיק העבודות. ואל תסתפקו רק בתיק, בקשו לראות בנוסף שתיים או שלוש עבודות בבניין או בסביבה אשר עוצבו על ידי האדריכל שבו אתם מעוניינים.

לבסוף, נסו להגיע כשבידכם רעיונות מוגדרים, אולם היו מוכנים גם להתגמש ואפשרו לבעל המקצוע לבצע את עבודתו. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים