שובר לפרסום בגוגלמרכזיה בינלאומית הדרך הזולה לדבר לחו"ל

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מרכזיה   
חמישי, 06 אוקטובר 2011 09:18
שירותי מרכזיה בינלאומית בתחום העסקי

בארץ פועלות היום מספר חברות אשר מציעות שירותי מרכזיה בינלאומית. במסגרת שירותיה של מרכזיה בינלאומית ניתן לחייג מהארץ לחו"ל במהלך כל שעות היממה במשך כל ימות השבוע. התחרות הגלויה והמתוקשרת בין החברות השונות מיטיבה עם הצרכן הישראלי. בעלי עסקים מנצלים את התחרות בין הגופים השונים אשר מעניקים שירותי מרכזיה בינלאומית כדי לקבל מהם הטבות והנחות במסגרת השירותים השונים שהחברות השונות מציעות ללקוחותיהן.

הפיכתו של כדור הארץ לכפר גלובאלי היא הגורם המרכזי לביקוש הרב של גופים וחברות בארץ למסלולים מוזלים עבור שירותי מרכזיה בינלאומית, שירותים שאמורים לסייע לבעלי עסקים עם שלוחות של עסקיהם בחו"ל, לנהל את עסקותיהם מול גורמים בחו"ל.

ספקי שירות מרכזיה בינלאומית, מעניקים בין היתר תוכנות שמאפשרות לנהל שיחות לחו"ל באמצעות תוכנות סקייפ ושירות שיחות וועידה בינלאומיות.

חברות שמספקות שירותי מרכזיה בינלאומית מציעות למעוניינים בשירותים אלה תכנית מסלולים שתתאים לצרכים של החברה. ישנם מסלולים לפי יעדים ומסלולים לפי זמן שיחה.

שירותי מרכזיה בינלאומית בתחום הפרטי

אזרחים רבים בארץ עדיין מעדיפים לנהל שיחות לחו"ל באמצעות מרכזיה בינלאומית ולא באמצעות תכנות במחשב.

ולכן, חברות שמספקות שירותי מרכזיה בינלאומית מציעות למי שרוצה להתקשר לחו"ל באמצעות הטלפון, מסלולים שיתאימו לכל לקוח לפי הצרכים והתקציב שלו.

בפרסומים השונים במדיה, אנחנו עדים לתחרות קשה ונמרצת בין הגופים השונים אשר מציעים שירותי מרכזיה בינלאומית. כל אחת מהחברות מציעה את שירותיה במחיר נמוך יותר לתקופות ארוכות יותר, ומי שמתלבט בין ההצעות השונות, צריך לקרוא היטב בין השורות לפני שהוא מתחייב לאחת מהחברות.

כדי להקל על הלקוח החברות השונות מאפשרות למי שאינו מעוניין להמשיך במסלול מסוים, לעבור למסלול אחר.

במסגרת המסלולים שהחברות מציעות, ניתן להכניס מספר יעדים במסלול אחד, ולהתאים את מספר הדקות לפי צרכיו של הלקוח. הלקוחות מקבלים מראש מידע כמה הם יצטרכו להוסיף על כל דקת חריגה מהמסלול שהם התחייבו עליו.

מרכזיה בינלאומית מאפשרת לך להרגיש קרוב למי שנמצא רחוק

אין ספק שהשירותים שמספקת מרכזיה בינלאומית ללקוחות מהמגזר הפרטי, הם בעלי ערך רב מבחינה רגשית.

בעבר, שיחות לחו"ל עלו הון תועפות, והאפשרות לתקשר עם אנשים יקרים שנמצאו הרחק מעבר לגבולות המדינה, הייתה בעיקר באמצעות הדואר. שיחות הטלפון היו יקרות מאד, הקווים לא תמיד היו באיכות טובה, ועל האפשרות של לראות אחד את השני באמצעות תוכנות כמו סקייפ או שיחות וועידה באמצעות המחשב, הייתה בדיונית לגמרי.

אך היום, ניתן באמצעות מרכזיה בינלאומית, לשוחח עם מי שיקר לכם במשך דקות ארוכות, באיכות קווית גבוהה וגם לא להרגיש שצריך לקחת משכנתא כדי לשוחח עם הבן, האחות או מישהו אחר שמאד יקר לכם ונמצא מאד רחוק מכם.

 

האם אפשר לעבור בין החברות שמספקות שירותי מרכזיה בינלאומית?

האפשרות של מעבר בין ספק שירותי מרכזיה בינלאומית לספק אחר, תלויה כמובן,  בהתחייבות שחתמתם עליה בעת שהצטרפתם לשירותים של החברה שבה אתם מנויים היום. משרד התקשורת מאפשר מעבר ללא קנס יציאה מחברה אחת לשנייה כשמדובר בחברות הסלולר, אך ייתכן שאם התחייבתם לשירותים נוספים כשהתחברתם לחברה שמספקת שירותי מרכזיה בינלאומית שלא תוכלו לעבור לחברה אחרת עם תנאים טובים יותר, בגלל התחייבות נוספת שלקחתם על עצמכם. לכן, לפני שאתם מתחייבים על תכנית או מסלול אצל ספק שירותי מרכזיה בינלאומית, רצוי שתדעו מה הן הזכויות שלכם בעת חתימת ההתחייבות ומה האפשרויות של יציאה מההתחייבות מבלי שתצטרכו לשלם קנס על היציאה המוקדמת. כדאי לבדוק לפני החתימה, כדי לא להיות מופתעים בעת היציאה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים