שובר לפרסום בגוגלמרכז כנסים כמקום לאירוע מושלם

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : חן   
חמישי, 31 מרץ 2011 15:02

 

כל מנהל עבודה או מנהל עסק כל שהוא מוצא את עצמו מתכנן אירוע לעובדים בין אם מדובר באירוע של גיבוש העובדים או אירוע של השקה או הרמת כוסית בכל אחד מהאירועים האלו אתה צריך לדאוג לאווירה טובה, ואת האווירה הטובה הרי עושה המקום.


וכן כל כך חשוב לבחור במקום לאירוע שיתאים לצרכים שלך וישמש למטרתו.
בדרך כלל את האירועים הללו עושים באמצעות מרכז כנסים.
רק שמאוד חשוב לבדוק שהמרכז כנסים אכן יתאים למטרתו כי אם נניח בעל העסק ישקיע מאוד באירגון של ערב כזה לעובדים והוא מאוד ירצה שיהיה אווירה טובה שתעזור לגיבוש אבל בסופו של דבר הוא שכר מרכז כנסים למטרה זאת של גיבוש עובדים, ועל מנת שיהיה גיבוש מאוד חשוב שתנאים הפייזים יתנו את המקסימום האפשרי לאווירה טובה.
אבל מה שהיה נשמע בתאורים כמרכז כנסים יפיפה וגדול שיהיה בו מקום להכיל את כל העובדים ברווח התברר למפרע כמקום קטן שלא מצליח להכיל את העובדים ברווח.
וכך מרכז כנסים זה שהיה אמור להיות מקום יפה ושיתן לאירוע את האווירה הטובה , רק גרם לכך שבגלל גודלו הקטן גרם רק לאווירה צפופה ולא נעימה.

מרכז כנסים – איך בוחרים

אי לכך ובהתאם לזאת אין ספק שמאוד חשוב לבחור מרכז כנסים בקפידה ועל מנת שאכן יתאים לאירוע שלכם וישמש למטרתו, יש לשים לב ולבחור בקפידה את מרכז הכנסים שישמש אתכם.

באם מדובר באירוע שהינו אירוע של גיבוש עובדים אז יש לשים לב ולבדוק מה מס' העובדים שאמורים להיות באירוע , ותמיד לשכור את שירותי של מרכז כנסים גדול יותר שאמור להכיל מס' גדול יותר של אנשים ממס' האנשים שאמרוים להיות באירוע וזה על מנת לתת הרגשה של שיחרור ומרחב.
נקודה נוספת שיש לבדוק בבואכם לשכור מרכז כנסים להתכנסות העובדים למגוון מטרות שונות.
הינה כמובן עניין התקציב כי הרי בדרך כלל מדובר באירוע של מקום עבודה שהם מתבססים על תקציב ידוע מראש.

מה שיש צורך זה לבדוק את התקציב ולהתאים או אל מחירי מרכזי האירועים.
וכן לעשות את השיקול דעת הנכון, כי לפעמים התקציב עבור השכרת מרכז כנסים הינו מוגבל והמרכזים הרי עולים קצת יותר ממה שיש לכם בתקציב ולכן עדיף לשכור מקום גדול יותר מאשר מקום קטן ויפה יותר , כי הדבר החשוב ביותר במרכז כנסים הוא ששיהיה מקום ברווח ולכן עדיף מקום ונוחות על יופי.

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים