שובר לפרסום בגוגלמשחקים למסיבת רווקות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אסף   
חמישי, 15 דצמבר 2011 13:21

אחד הרגעים המשמחים והמהנים כאשר מתקרבים לתאריך החתונה הוא מסיבת הרווקים/רווקות. עבור הכלה המיועדת, מסיבת רווקות זהו הרגע האחרון לחגוג את רווקותה, לבלות עם חברותיה הטובות ביותר וקרובות משפחה, וכמובן לעשות חיים! קיים מגוון רחב של משחקים למסיבת רווקות, החל ממשחקי חברה וכלה במשחקים אלכוהוליים ומשעשעים.

משחקי חברה

אחד מסוגי המשחקים הפופולאריים ביותר הם משחקי חברה. דוגמאות לכך הן משחק "החבילה עוברת" שבו מעבירים כדור נייר, אשר בכל מעטפת שלו רשומה משימה, או שאלה. משחק זה הוא תמיד טוב למשחק פתיחה, הוא שובר את הקרח בין כל המוזמנות במסיבת הרווקות ותמיד מעלה צחוק. משחק חברה נוסף הוא משחק מסירות, שבו מוסרים כדור מאחת לשנייה, ומי שמפילה או מפסידה, צריכה לשתות כוס אלכוהול.

משחקים למסיבת רווקות הקשורים לכלה

מסיבת רווקות נועדה לכלה לעתיד ולכן מרבית המשחקים עוסקים בה. משחק אחד הינו משחק החפצים, בו כל אחת מביאה מהבית חפץ שמסמל את עצמה, רצוי משהו משעשע, והכלה אמורה לנחש איזה חפץ שייך לאיזו בחורה, גם משחק זה כולל אלכוהול. משחק נוסף, הוא משחק הקשור לחתן המיועד, שבו שואלים אותו מראש שאלות לגבי הזוגיות והכלה צריכה לענות בהתאם לתשובות, אם היא טועה בתשובה, עליה לשתות אלכוהול! משחק נוסף הוא משחק הזיהוי, משחק בו מראים תמונות של חלקי גוף שונים, והכלה לעתיד צריכה לנחש איזה מהם שייך לארוסה.

שילוב אלכוהול במשחקים

חלק בלתי נפרד של מסיבת רווקות הוא האלכוהול. אלכוהול מעלה את מצב הרוח ותמיד משמש כמוטיב במשחקים. בדרך כלל המטרה היא "לשכר" את הכלה, אך גם החברות עצמן שותות ונהנות, לכן צריך להיערך בהתאם ולשלב אלכוהול במשחקים, שתמיד פותח את הראש והופך את הכל ליותר משעשע.

ישנם עוד הרבה משחקים למסיבת רווקות כשכל רעיון למשחק שמגיע מהחברות והקרובות לכלה לעתיד הם תמיד המשחקים הטובים ביותר. זאת משום שהחברות מכירות את הכלה הכי טוב ולכן יכולות לבנות משחקים שמתאימים לה במיוחד. ניתן לחשוב על עשרות משחקים נוספים, כל עוד תוסיפו קצת אלכוהול, סיפור מצחיק ומשימות, ההצלחה בטוחה!


www.hayde.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים