שובר לפרסום בגוגלמשחקים נוסטלגיים ברשת

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
שני, 12 דצמבר 2011 13:13

לאורך השנים האחרונות, יחד עם התפתחות משחקי הדפדפן, אנו שמים לב לאבולוציה ושידרוגים בטיב המשחקי הדפדפן שאפשר לשחק באינטרנט. משחקים כיום מתהדרים באיכות תמונה מרשימה, פסקול מקצועי, שליטה מדוייקת בשחקן ועוד. אך מה עם האלו מאיתנו שמעדיפים לשחק דווקא במשחקים ששיחקנו כשהיינו צעירים?


דווקא לצורך זה נוצרו לאחרונה גרסאות עכשוויות למשחקי מחשב קלאסיים. גרסאות אלו מאפשרות לנו להשתעשע בסגנון המשחק הותיק שגדלנו על ברכיו, תוך שימוש בכלים שמציעה הטכנולוגיה המודרנית ובקלות ההפעלה שמשחקי רשת נהנים ממנה. מחקר זה יבחן חלק מהמשחקים הקלאסיים שהכי אהבנו וידגיש את הגרסאות החדשות שלהם.

ראשית, המשחק הקרוי באבלס הינו אחד מהמשחקים הפופולריים ביותר בעולם, מזה שנים רבות. המשחק הזה, שמקורותיו נעוצים עוד לפני כשלושים שנה, הוא משחק מחשב פשוט מאוד מהבחינה של אופן המשחק, אבל תובע מיומנות על מנת להתבלט בו. בבסיס של המשחק עצמו, המשתתף במשחק אמור ליצור צירופים של 3 בועות או מעבר לכך בגוון זהה, יחד עם התחשבות בשיקולי השלב המשחק ומחשבה אסטרטגית לגבי המהלכים העתידיים. משחק זה זכה למגוון המשכים, וריאציות וגרסאות - דבר שמדגיש את ההצלחה של המשחק הזה בציבור. מדובר במשחק שלא תובע השקעה של זמן רב, וניתן לפתוח ולגמור משחק תוך מספר דקות בלבד.

משחק נוסף שמקורו בשנות ה-80 וזכה לגרסה בנויה מחדש כיום קרוי באבל טראבל 2. באבל טראבל 2 הינו החלק השני והמפורסם לסדרת משחקי מחשב ידועה, והינו החלק הידוע יותר בתוך סדרה זו. משחק המחשב הזה התחיל כמשחק מחשב בתשלום, שאותו אנחנו מכירים מאולמות ארקייד במרכזים מסחריים, והוא הופעל על-ידי בקר שליטה ולחצני יריה. בתוך משחק מחשב זה, שנקרא בשפתנו "בועות בצרורות 2”, באחריות המשתתף במשחק לפוצץ בועות קופצות בכל רחבי המרקע במבחר נשקים - בכדי למנוע מהבועות לגעת במשתתף במשחק.

משחק זה דורש מהמשתתף במשחק זריזות ידיים ותכנון מקדים. בועות בצרורות 2 כולל מגוון בונוסים ושידרוגים שאותם מסוגל המשתתף במשחק לאסוף, ובאופן זה מתרחש מקרה שבמסגרתו המשתתף במשחק מוכרח לנבא מראש תרחישים בעייתיים במסגרתם יהא עליו להשתמש בחיזוקים אלה.
עקב התהילה הרבה שמשחק המחשב הרוויח בכל רחבי תבל, מהדורות פלאש פורסמו על מנת לענות על הצורך - ככה שעכשיו לא קיים עוד צורך לשלשל כסף לתוך מכונות ארקייד או להכשיר את המחשב הביתי להפעלת משחקים ישנים. כל מה שצריך לבצע הוא להיכנס לדף המשחק, להקליק על באנר ההתחלה ולפצוח במשחק מיד ובקלות! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים