שובר לפרסום בגוגלמשחקים שנוצרו למעריצי ספורט

PDF הדפסה דוא
משחקים שנוצרו למעריצי ספורט - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
שני, 20 פברואר 2012 09:20


כמות חובבי הספורט בעולם היא כבירה – אירועי הספורט השונים הענקיים מאשרים את האמור ומוכיחים שמדובר בגורם משפיע מאוד. בשביל חובבי הספורט שוחררו לציבור כמות עצומה של משחקים מבוססי דפדפן שמעניקים אפשרות למי שמתעניין להנות בעתות של פנאי ממשחקי רשת המתבססים על התחביב והאהבה שלו. ניתן מן הסתם להמשיך לדבר על ענפי הספורט שמוכרים במחוזותינו, אבל במקום זה, נשוחח מעט על מספר ענפים ספורטיביים שיש להם משחקי דפדפן מוצלחים שיש סיכוי שלא טבעי לכם לחשוב עליהם.

נהיגה במהירות גבוהה? יש למכביר

זה נכון שסוגי ספורט שמכילים נהיגה מהירה אינם פופולריים בארץ מסיבות כאלה ואחרות, אולם כל אחד שסגנונות כאלו יוצרים אצלו עניין, יש בכוחו להנות ממשחקים שמבוססים על הענפים האלו של ספורט. כדי להדגים את הנושא נדבר על משחקי אופנוע שבהם השחקן מחוייב לנסוע כמה שיותר מהר ולהגיע לפני המתחרים לנקודת המטרה. משחקים אלו דורשים מיומנות ותגובה זריזה, שכן המכשולים השונים במסלול מבקשים מהשחקן להתאים תוך רגע את מהירותו. הרגשת הסיפוק שבלהקדים את כל המתחרים במסגרת משחקי מכוניות היא עצומה.

משחקים שמשחקים בכדור שאינם כדורגל וכדורסל

מה לגבי חובבי ענפי הספורט שבהם משתמשים בכדור – אבל בצורה טיפה שונה? חובבי משחקי טניס מודעים כבר זמן מה שההיצע של המשחקי הדפדפן בשבילם הוא משמעותי – משחקי רשת שבהם יש צורך לא לאפשר יציאה של שום כדור ולהעריך לאן בדיוק הכדור יטוס. גם משחקים אחרים שבהם יש כדור, דוגמת באולינג, מקבלים התייחסות במסגרת משחקי רשת: השחקן מתבקש לדייק ולפגוע במטרה במעט נסיונות.

משחקי ספורט שונים במשחקים במחשב

מצויים בעולם ענפי ספורט רבים שקיימים לגביהם משחקי רשת, ועבור שחקן ישראלי – זוהי לפעמים הדרך היחידה להיחשף לספורט הזה. סגנונות כגון משחקי סוסים שבהם רוכבים אל עבר קו הסיום, הם ענפי ספורט שאין להם ייצוג משמעותי בארץ בכלל, ולכן משחקי רשת נותנים את המענה היחיד למי שמעוניין להכיר ענפי ספורט כאלה. בשביל אנשים רבים, מדובר בהזדמנות היחידה לפגוש סגנונות כאלה ולצבור ידע כללי שאינו זמין באופן טבעי בארץ.

כדי לסכם, אפשר לקבוע שמשחקי רשת מפתחים את התפיסה בצורות שונות ותורמים ליכולת לדמיין ולכישורים המוטוריים – אך לפרקים הם גם האפשרות היחידה של השחקן להכיר סוגי ספורט לגביהם עוד לא נחשף במציאות. אנו מזמינים את כל מי שעשוי להתעניין בסוגי ספורט שאינם נפוצים להפעיל משחק רלוונטי ולהכיר ענף חדש. מי יודע : אולי דווקא חוויה חיובית במשחק רשת תהיה מה שיאתגר את השחקן להתעניין במשחק בעולם האמיתי... 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים