שובר לפרסום בגוגלמשחקי כדורסל להורדה

PDF הדפסה דוא
משחקי כדורסל להורדה - 4.3 out of 5 based on 15 reviews
דירוג משתמש: / 15
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Tal   
שלישי, 24 אפריל 2012 20:51

הורדת משחקים למחשב היא אחד השימושים העיקריים של האינטרנט, וללא ספק אחד הפשוטים והמהנים. יש אינסוף סוגים של משחקים אותם ניתן למצוא ברשת, ואחד מן הסוגים האהובים הוא משחקי כדור, ובאופן ספציפי כדורסל. באמצעות חיפוש קצר אפשר כיום למצוא עשרות משחקי כדורסל להורדה ואף יותר. הורדת המשחקים למחשב האישי לוקחת בדרך כלל דקות ספורות, והתקנתם על המחשב אינה דורשת כמעט כל מאמץ מצד המשתמש.

למי שמחפש משחקי כדורסל כדאי לחפש אתרים אמינים בעלי היסטוריה של גולשים מרוצים. אתרים אלו מבטיחים כי הקבצים שאתם מורידים הם באיכות טובה, וכמובן שאינם מהווים סיכון למחשב. ככל שאתר פופולארי יותר כך יש סיכוי שתמצאו בו מבחר גדול יותר, אך אל תהססו להיכנס גם לאתרים קטנים. דווקא באתרים אלו אתם עשויים למצוא את המשחק הספציפי שמדבר אליכם באופן אישי, ושקולע (תרתי משמע) לטעמכם האישי.

משנים את חוקי המשחק

החוקים הבסיסיים של משחק הכדורסל התפתחו עוד לפני יותר ממאה שנים, ומלבד כמה שינויים (כמו למשל הכנסת חוק הקליעות מקו השלוש נקודות) נשמרו המאפיינים המרכזיים של המשחק עד היום. חוקים אלו עומדים גם בבסיס המשחקים הסולידיים יותר שתמצאו באינטרנט, בהם משחקות שתי קבוצות של חמישה שחקנים זו נגד זו. עם זאת, לצד משחקים אלו תוכלו למצוא גם סוגים נוספים של משחקי כדורסל להורדה, וכדאי להתנסות גם במשחקים אלו.

כך למשל ישנם משחקים המתנהלים כתחרויות קליעות מקו העונשין, תחרויות הטבעות וכדומה. משחקים אלו מחדדים היבט אחד של המשחק, ומאפשרים לתרגל מיומנויות של תכנון, מהירות תגובה ומיומנויות נוספות. ישנם משחקי כדורסל להורדה שלוקחים את העניין צעד אחד קדימה, ומגוונים לא רק בחוקי המשחק אלא גם בפן החזותי שלו. לדוגמא, תוכלו למצוא משחקים בהם במקום לזרוק כדור לסל תנסו לקלוע פרצוף של פוליטיקאים בלתי אהודים וכדומה...

משחק לכולם

לפן החזותי של המשחקים יש תפקיד לא קטן בהנאה ממשחקים אלו, גם כשלא מדובר במשחקים שכוללים אפקטים מתקדמים של הדמיה תלת מימדית (ויש גם משחקים כאלו להורדה). אפשר למצוא באינטרנט שפע של משחקי כדורסל להורדה שבהם במקום דמויות אנושיות משחקות דמויות מסדרות אנימציה או קומיקס, חיות אמיתיות ודמיוניות, ועוד ועוד. משחקים כאלו יכולים להיות משעשעים במיוחד, והם אהובים על שחקנים רבים.

ולסיום, משחקי כדורסל הם אופציה גם לאלו שאינם שחקני מחשב מדופלמים. אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים בתפעול המשחק יתכן ודרוש לכם עוד קצת זמן. אין מה למהר, נסו לשחק עוד קצת כדי לרכוש את המיומנויות הדרושות, ובדרך כלל מדובר בתהליך שלוקח כמה דקות לכל היותר. ברוב המקרים תוכלו לקרוא הוראות מפורטות או לצפות בהדגמות מונפשות של כללי המשחק, ובסופו של דבר ברוב המקרים לא מדובר במשהו מסובך מדי. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים