שובר לפרסום בגוגלמשכנתא ללא הון עצמי - הכיצד?

PDF הדפסה דוא
משכנתא ללא הון עצמי - הכיצד? - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מורן אהרון   
רביעי, 21 נובמבר 2018 07:55

האם עדיין קיימת אפשרות לקבל משכנתא ללא הון עצמי?משכנתא ללא הון עצמי עם יועץ משכנתאות עצמאי

אכן ניתן לקבל משכנתא ללא הון עצמי בעזרת משכנתא אחת - יועץ משכנתאות עצמאי בלתי תלוי. משכנתא אחת מתמחה במציאת פתרונות פיננסיים והנחת יסודות כלכליים אשר מאפשרים את ההיערכות לשם עמידה בכל הדרישות הרגולטוריות המחייבות על מנת לזכות ולקבל משכנתא גם ללא הון עצמי. לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו הודעה בטלפון - 052-6515168.

רגולציה ותנאים מגבילים קבלת משכנתא ללא הון עצמי

בעבר הייה קיים מנגנון, כלי פיננסי (הלוואת EMI) אשר איפשר גם לבנקים למשכנתאות ליצור תנאי מימון לקבלת משכנתא ללא הון עצמי ללקוחותיהם שביקשו לקבל 90% משכנתא. המנגנון היה מבוסס על גורם מלווה אשר ביטח את חלקה של המשכנתא שהיווה את סכום המינימום של הון עצמי הנדרש למימוש הזכאות על פי דרישות בנק ישראל.

לאחר משבר המשכנתאות העולמי ב-2008 והתמוטטות מערכות פיננסיות שלמות שעסקו בהקצאת הלוואות ומשכנתאות בעולם (ובעיקר בארה"ב). החליט בנק ישראל לשנות את התקנות על מנת להבטיח את יציבותם של הגופים הפיננסיים הישראליים. על הבנקים נאסר להמשיך ולהעניק משכנתא ללא הון עצמי בגובה המצוין בתקנות אשר משתנות אף הן מדי פעם. כיום ההון העצמי המינימלי הנדרש הינו 25% מערך הנכס לרוכשי דירה ראשונה ו-30%-50% למשפרי דיור ורוכשי דירה שניה.

על הבנקים ויועצי המשכנתאות מטעמם נאסר באופן חד משמעי להעניק ייעוץ משכנתאות שמוביל לקבלת אחוזי משכנתא גבוהים מאלה או להעניק משכנתא ללא הון עצמי גם אם הבנק מעוניין לקחת סיכון. מטרת בנק ישראל הייתה שמירה על חוסנם של הגופים הפיננסיים ומניעת קריסתם מצד אחד והימנעות ככל האפשר ממצבים בהם לוקחי משכנתאות מסכנים את עתידם הכלכלי ונוטלים התחייבויות כלכליות שלא יוכלו לעמוד בהן.

יועץ משכנתאות עצמאי לקבלת משכנתא ללא הון עצמי.

משכנתא אחת - יועץ משכנתאות עצמאי בעל ניסיון רב שנים כיועץ משכנתאות מטעם הבנקים. כיום יועץ משכנתאות עצמאי ובלתי תלוי אשר מתמחה בליווי מבקשי משכנתאות, אשר מצבם המורכב מחייב היערכות פיננסית ייחודית, ומציאת עוגנים ומקורות מימון, אשר יאפשרו גם להם לזכות ולהצליח לממש, את חלומם בעזרת משכנתא ללא הון עצמי.

אנו במשכנתא אחת מתמחים בתפירת חליפות פיננסיות ייחודיות לכל לקוח על פי מידותיו ותנאיו המורכבים. ניסיוננו הרב מאפשר לנו מציאת פתרונות מימון יצירתיים עבורכם, אשר מאפשרים לכם לצבור את מינימום ההון העצמי הנדרש בהתאם לנכס אותו אתם מעוניינים לרכוש.

שימו לב גם אם אתם מסורבי משכנתא או שעל פניו אין בידכם להעמיד את ההון העצמי הנדרש כדי לזכות ולקבל משכנתא פנו אלינו נשמח להעמיד את ניסיוננו הרב לשירותכם. טלפון - 052-6515168.


 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים