שובר לפרסום בגוגלמשפצים אמבטיה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מירה שושני   
שלישי, 03 אפריל 2012 13:51

לחדש את הדירה זה אחד הדברים הכי מהנים ומספקים בחייהם של אנשים רבים. יחד עם זאת זה גם אחד הדברים המתסכלים ביותר.שיפוצים ועיצובים הם אפשרות מצוינת לשפר את מראה הדירה, את איכות החיים ולרוב גם ערך הבית, אך עד סיום העבודה אפשר כבר להשתגע.

בין הקשיים שעולים בזמן ביצוע עבודות שיפוצים ראוי למנות התמודדות קשה עם קבלני שיפוצים ובעלי מקצוע אשר עובדים תחת לוח זמנים בעייתי, הפקעת מחירים, בעלי מקצוע ומנהלי עבודה חסרי נסיון ונוסף על זאת, אי-הנוחות שבחיים בממבנה בשלבי פירוק והרכבה מחדש.

בכדי שתוכלו להימנע מסיבוכים מיותרים מחירים מטורפים אנשי מקצוע בעייתם חשוב לפעול על פי מספר כללים שאותם תוכלו לראות במאמר הבא.

שיפוץ אמבטיה או כל הבית מתחיל בתכנונים ותקציבים. דבר ראשון, חשוב להגדיר בדיוק רב ככל האפשר חלקו של הבית שאותו אתם רוצים לשפץ, שכן שיפוץ כללי יצריך עבודה שונה משיפוץ של חדר או שניים. לאחר שתגיעו להחלטה, הגדירו לעצמכם מסגרת תקציב שאותה אתם לא מוכנים לעבור, והוסיפו לה כעשרים אחוז, ליתר בטחון.

כעת צאו לחנויות, עיינו בקטלוגים וחטטו באינטרנט. תהליך ההתרשמות יאפשר לכם לצבור ידע רב בנוגע לחומרים הקיימים בשוק, להשוות מחירי מוצרים, ויותר מכל יעלה לכם רעיונות בנוגע למראה שאתם מעוניינים להשיג.

המשימה הבאה היא מציאת בעל המקצוע הטוב והמיומן ביותר. כמו בכל מצב אחר, דרך מצוינת למציאת שיפוצניק היא דרך המלצות של אנשים קרובים אליכם. צרו קשר עם קבלן שיפוצים, קבעו אתו התייעצות לא מחייבת, בקשו הצעת מחיר ולו''ז להשלמת העבודות. אם ההצעה מקובלת עליכם. עגנו את הכל בחוזה, שתפקידו לכסות אתכם מבחינה משפטית במידה ויעלו בעיות, כשינויים במחיר העבודה, אי עמידה בלו''ז, או ליקויים בשיפוץ.

צריכים מחירון שיפוץ? חשוב לזכור שגם כש מתאמצים למנוע כל סיבה לבעיה עדיין נתקלים במכשולים בדרך, אולם בסופו של דבר הצדדים החיוביים משתלמים בהרבה מאלו השליליים. לכן, אם תתארגנו בצורה מסודרת ותעגנו את כל תנאי העסקה בתוך חוזה שיפוצים, לאחר זמן קצר תוכלו להנות מחיים בבית משודרג. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים