שובר לפרסום בגוגלמשרד אדריכלים בדרום אדום/שחור

PDF הדפסה דוא
משרד אדריכלים בדרום אדום/שחור - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מורן אהרון   
שלישי, 13 נובמבר 2018 12:59

אדריכלים בדרוםבחודשים האחרונים רוב משרדי האדריכלים בדרום עסוקים מאוד עקב "המצב" בדרום. זהו מצב בו תהליכים מדיניים וצעדים שאינם קשורים בתחום הבנייה גורמים להתעוררות ממשית של תהליכי תכנון ובנייה מואצים.

אדריכלים בדרום מוצאים עצמם מטפלים בבתי מגורים, מוסדות ואף עסקים אשר ניזוקו מירי הרקטות מכוון עזה וכל זאת כאשר מסביב שדות חקלאיים, יערות, שמורות טבע ומרעה טבעי, נשרפים ע"י עפיפוני התבערה.
דרום הארץ הפך "לדרום שחור" וברקע "צבע אדום" בו התושבים חיים תחת מתקפה יומיומיות. התוצאות כאמור ניתנות לצפייה בכל ישוב כמעט. והוא צורך מידי בכניסת אדריכלים לתכנון השיפוץ, בנייה מחדש וכו.

תפקיד אדריכלים בדרום אחרי פגיעה

כאשר טיל פוגע ישירות בבית או בעסק ההרס לעיתים הוא עצום. לעומת פגיעה מרסיסים אשר מאפשרת שיפוץ קוסמטי בלבד. פגיעה ישירה מצריכה טיפול של משרד אדריכלים ומהנדסי קונסטרוקציה, מהנדסי חשמל, יועצי בניה ובעלי מקצוע אחרים לצורך שיקום או בנייה מחדש של אותו מבנה. במקרים של פגיעה ישירה חייבים לבדוק על ידי בעל מקצוע את יסודות המבנה ושלד המבנה מחשש לפגיעה אשר עלולה להביא לקריסה של אותו בניין מגורים.
במקרים רבים לאחר שנערכה שמאות והוכרז על הריסה ובנייה מחדש על בעלי הבית ליצור קשר עם משרד אדריכלים בדרום לשם תכנון והגשת תוכניות לאישור ועליהם לעבור תהליך דומה לתכנון ובניית בית חדש.

מהם היתרונות של משרדי אדריכלים בדרום?

ישנם לא מעט יתרונות למשרד אדריכלים בדרום, אך הבולט במיוחד מבניהם הוא הידע הרב אשר צברו עם השנים בעבודה מול גורמים מוסדיים אתם יש לבוא במגע בעת ביצוע שיפוץ או בנייה מחדש של מבנים כתוצאה מפגיעה הנגרמת בעת עימות צבאי. ניסיון זה הוא רק חלק מניסיון רב שנים אשר נצבר במשרד אדריכלים הפועל באופן קבוע באזור זה. משרד אדריכלים המכיר את כל הגורמים האזרחיים המקומיים אתם יש לבוא במגע על מנת להגיש תוכניות ולזכות באישורי בנייה מתאימים. מובן כי משרד אדריכלים מקומי ותיק יוכל לספק גם קשר מהיר לקבלני ביצוע ובעלי מקצוע לביצוע התוכניות.

דוגמאות לנזקים שנגרמו בימים האחרונים עקב ירי הרקטות, חלקן פגיעות ישירות בבתי מגורים ועסקים. ואשר בעקבותיהם היה על תושבי המקום ליצור קשר עם משרד אדריכלים עדיף כזה הפועל בסביבת מגוריהם.
  • בעיר אשקלון נפלה רקטה על בניין מגורים אשר הרס את הקומה העליונה - (ללא נפגעים) כנראה ניתן לתכנן ולשמר את הבית (הזדמנות לשדרוג תכנוני.
  • דוגמא נוספת בעוטף עזה נפילת רקטה בגן ילדים שהיה ריק - משרד אדריכלים בעל ניסיון בתכנון מוסדות חינוך יקרא ויתכנן את שיפוץ או בנייה מחדש של גן ילדים זה.
  • אשקלון - קריסת קירות בבניין מגורים - סבירות גבוהה כי מבנה שקירותיו קורסים ולו באופן חלקי. יש לתכנן ולבנות מחדש. הקונסטרוקציה של המבנה נפגעה ולא תמיד ניתן לשמר את עמודי התמך או קירות התמך.
אדריכלים בדרום ותכנון עם ממ"ד

כאשר אנו מתכננים עיצוב ובניית הבית בדרום עלינו לתת דגש על מיגון מפני רקטות וטילים. חדר הממ"ד לא חייב להיות משעמם וקודר. ניתן לעצב אותו ולהעניק לו חמימות לשהייה נעימה יותר. ההבדל בין מבנים "חדשים" למבנים ישנים, שהם ללא ממ"ד או בתים פרטיים לא ממ"ד או חדר מדרגות. בעיקר במקומות אשר בהם התושבים צריכים להיות במרחק של 10 שניות ממקלט ציבורי או מבטונדות אשר שנפרסו במקום. עבור אותם תושבים תקופות אלו לא פשוטות מפני שאין להם את הפריבילגיה להישאר בבית, הם חייבים לשהות במקלט ציבורי עם שאר תושבי השכונה עד להודעה אחרת מפיקוד העורף.
עם כל הכאב וההרס אשר מתחולל בדרום, משרדי אדריכלים בדרום יכול לתכנן ולקחת חלק פעיל בשיקום ההרס כי אין לנו ארץ אחרת.
prosites.site/
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים