שובר לפרסום בגוגלמשתלם להוציא ויזה לאוסטרליה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
חמישי, 15 דצמבר 2011 11:55
האם משתלם לעבוד בחו"ל? לפני כ20 שנה, אח שלי טס במטרה לעבוד בדרום אמריקה מספר חודשים. ההורים התרעמו וקיוו שיחזור מהר. לבסוף, כשחזר ארצה, זה היה לאחר מסע רציני, קניות מכל טוב, עשרות הרפתקאות, וחשבון בנק מנופח. הקנאה שיגעה אותי... בהשראת החוויה שלו, כמה שנים אח"כ טסתי גם אני, וכעת אוכל לפרט לכם על מה שחוויתי על ויזה לאוסטרליה.

חוץ מעבודה...

אחד היתרונות בלעבוד במדינה זרה זה שבעצם קיבלת טיול בפני עצמו. אני לא אשקר, העבודה מאוד פיזית והשעות ארוכות, אבל עם זאת, בערבים אתה חופשי, מכיר תרבות חדשה ואוסף חוויות במדינה זרה תקופה יחסית ארוכה. וכל זה בלי לציין את סכומי הכסף הגדולים שתרוויח מהעבודה הקשה. פרט לזה, בתקופת השהות שלך בחוץ לארץ, תוכל, בהתאם לתנאים, להתחיל בלימודים של מקצוע עיוני כלשהו, ולהתמקצע בטרם תחזור לעבודה בארץ.

ומה בדבר חידוש ויזה לארה"ב? מייד תקבל הסברים.

כל מה שחשוב


ע"מ להיכנס למדינות מסויימות, יתכן ויהיה עליך להוציא ויזה; כל ממשלה ותנאיה הספציפיים לגבי כניסת תיירים. לעתים, אופי האשרה שונה בהתאם למטרת ביקורך, אבל ברוב המדינות, כשתרצה לסדר לעצמך ויזה - תהיה זקוק להמציא תמונות דרכון, להנפיק דרכון ולתאם תור עם השגריר הרלוונטי. אמליץ לך שתתעדכן על סמך השגריר הרלוונטי בדבר הדרישות עבור הקבלה של הויזה, בכל אופן, הנה לך כמה טיפים שעשויים לחסוך בלאגן:

לפעמים, את מרבית תהליך הוצאת הויזה תוכל לבצע דרך אתר האינטרנט. שים לב לפורטל של השגרירות ואולי כך תוכל לחסוך לעצמך בלאגן.

סדר את הופעתך; כמו בדייט, הרושם הראשוני שתשאיר הוא סוּפר משמעותי.

זכור לקחת איתך תמונות פספורט עכשוויות. אם לא זכרת - בחלק מהמקרים תספיק לצלם אותן במכונות פוטו רצח בסביבה.

שים לב שיש לך בכיס כרטיס אשראי, למקרה חירום.

מהן העבודות המוצעות?


אין ספק, יש יוצאים מהכלל, ולמרות זאת, סוגי העבודות המוצעות לעובדים מבחוץ - לא מרתקים במיוחד, ולרוב יכללו מכירות במרכזי קניות או מוּבינג. אך בכל זאת, בכל ענף - יתרונות משלו, תלוי במדינה ובית העסק המסויים.

צמא לאינפורמציה ממוקדת יותר בנושא עבודות בחו"ל?השאר תגובה למאמר ואשתדל לעזור לך באופן הכי מקיף. טיול נעים!

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים