שובר לפרסום בגוגלמתחילים קריירה: פסיכולוג קליני בחיפה

PDF הדפסה דוא
מתחילים קריירה: פסיכולוג קליני בחיפה - 5.0 out of 5 based on 2 reviews
דירוג משתמש: / 2
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 28 יולי 2015 14:39

פגישה עם פסיכולוג קליני, בחיפה או בכל עיר אחרת, היא פגישה מאפשרת, פגישה שמבוססת על בניית אמון לצורך מפגש שיכול להוביל לשינוי משמעותי בחיי המטופל.

פסיכולוגים קליניים הינם אנשי מקצוע מיומנם אשר עברו תהליך למידה של שנים ארוכות, שכן המעבר מתיאוריה לקליניקה פעילה דורש מהסטודנט לעבור תהליך עמוק של למידה מאופי אקטיבי יותר.

קבלת התואר הקליני היא תהליך תובעני, והוא נחשב לאחד מן התארים המאתגרים ביותר שיש. הביקוש לתואר זה גבוהה, והדרישות של התואר, בייחוד לאלו הבוחרים לעבוד כפסיכולוגים קליניים, בחיפה ובכל עיר גדולה בארץ, גבוהות עוד יותר.

לימודים: פסיכולוג קליני בחיפה

סטודנטים רבים בכל הארץ, בוחרים ללמוד ולהתפתח להיות פסיכולוג קליני. בחיפה ישנו חוג פסיכולוגיה נחשב ונחשק, מהמובילים בישראל. כל פעילות בתחום הפסיכולוגיה כמקצוע דורשת את המינימום של תואר שני, ובעוד שחלק מהסטודנטים בוחרים בכיוון התפתחות של מחקר, הרי שניתן למצוא עשרות שבוחרים במסלול הקליני.

מי שרוצה ללמוד להיות פסיכולוג קליני בחיפה יצטרך לעבור את המסלול המלא מתחילתו ועד תומו, ולבסס עצמו קודם כל בתואר הראשון ובתואר השני, כמוסמך בפסיכולוגיה, ולהמשיך ללימודי פסיכולוגיה קלינית.

בחיפה, הלימודים לפסיכולוגיה לתואר הראשון פורסים את עולם הפסיכולוגיה בפני הסטודנט, הנפגש פנים מול פנים עם קורסי מבוא רבים המאפשרים לו לקבל פרספקטיבה רחבה על התואר והמקצוע, בהקשרים הרחבים ביותר, וכוללים התנסות בשטח מחוץ לאוניברסיטה בליווי חונכים מקצועיים.

קריירה בפסיכולוגיה קלינית

מי שמחפש לפתח קריירה כפסיכולוג קליני בחיפה ימצא את עצמו במרחב עירוני עשיר, המציע מגוון הזדמנויות. החל מפתיחת קליניקה פרטית בעיר גדולה, דרך עבודה עם מוסדות פרטיים מסוגים שונים, ועד לעבודה באחד או יותר ממוסדות הציבור הגדולים הפרוסים ברחבי העיר.

הבחירה בחיפה היא בחירה בהזדמנות של צמיחה ושגשוג, עם עיר שעוברת שינויים וצמיחה, ונדמה כי בשנים הקרובות תעבור עוד ועוד פיתוח, ובנייה של עוד שכונות מגורים. המעבר של יותר ויותר אנשים לעיר מציע היצע של מטופלים, והזדמנות אמיתית לכל פסיכולוג בתחילת דרכו או באמצע בנית הקריירה להקים קליניקה משגשגת.
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום הבריאות

חיפוש עבור רפואה - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים