שובר לפרסום בגוגלמתי ואיך כדאי לשפץ את המעלית?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : עדן   
שלישי, 30 יוני 2015 13:26

מידע על שירותי שיפוץ מעלית יכול לעזור לדיירים של ועד בית בבניין משותף, בעלי מפעלים וחברות או קבלנים, אדריכלים ומהנדסים. מומלץ לבצע את השיפוץ בהתאם לנסיבות ולפי תדירות התקלות. אחוז התקלות עולה במעליות ישנות והוא קשור גם אל אופי השימוש. הפעלה אינטנסיבית של מעליות משא, מעליות שירות ומזון או מעלונים למדרגות מקצרת את אורך החיים של מתקני הרמה לגובה ומחייבת עבודות שיפוץ יסודיות.

התייעצות עם חברה מקצועית מיועדת לעזור בזיהוי התזמון הנכון עבור עבודות שיפוץ מעליות. תפקידה של החברה הוא לבדוק את מצב המעלית, לברר מה דורש חידוש והחלפה ולהשתמש בחלפים המתאימים כדי לאפשר הפעלה נוחה ובטוחה. בנוסף, במסגרת שיפוץ יש משמעות להיבט הדקורטיבי. התכנון והעיצוב של המעלית המשופצת נקבעים בהתאם לדרישות הלקוח.

מה כולל בדיוק שיפוץ מעליות?

עוד סעיף נושא ברשימת המידע החיוני עבור בעלי מעליות מתייחס אל שירותי השיפוץ הטכני. שירות זה כולל בעיקר את העבודות הבאות:

  • צביעה והחלפה של משקופים או דלתות
  • ציפוי תא הנוסעים במעלית
  • התקנת פאנלים או פרזולים ומעקות
  • חידוש רצפת תא המעלית
  • הוספת תקרות דקורטיביות
  • החלפת פתרונות וגופי תאורה

מבחינת מחירים, כיום ניתן לרכוש חבילות הכוללות שירותי אחזקה, התקנה, הרכבה וגם שיפוץ מעליות. חבילות אלו משתלמות בטווח הקצר והארוך והן מבטיחות ליווי מקצועי ברמה גבוהה עבור קהל יעד מגוון. ניתן לרכוש את החבילות בתנאי תשלום מועדפים במגזר הפרטי או העסקי, אולם חשוב לא פחות לבחור היטב את החברה המבצעת.

לסיכום, יש הרבה יתרונות לביצוע שיפוץ לעומת התקנת מעלית חדשה ובעיקר כדאי לשים לב לרמת הביצוע. השיפוץ הוא עבור כל חלקי המעלית לרבות תא הנוסעים, הפיר, המשקופים, הדלתות, הכניסה ואפילו הרצפה, הפאנלים או ממשק המשתמש. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים