שובר לפרסום בגוגלמתי צריך אינסטלטור טוב?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : סמדר לוי   
חמישי, 02 פברואר 2012 18:37

אין חשיבות לעונה, אם זה יום קייצי או חורפי, לא תמצאו דבר מפנק יותר ממקלחת חמה אחרי יום עבודה ארוך. יש ימים כאלה שבמהלכם הדבר היחיד שרוצים זה להגיע הביתה ולהכנס למקלחת, ואז הסיוט הגדול ביותר הוא מים קרים בגלל דוד שמש מקולקל.נזילה מהדוד? פיצוץ בצנרת? יש תקלות במערכת החימום? אתם יכולים להזמין שרברב ותפתרו את הבעיה שלכם תוך זמן קצר! אין מה לעשות, לעתים הזמנה של קבלני אינסטלציה זה הדבר היחיד אשר מפריד בינך ובין אושר מוחלט.

אילו טיפים אנו יכולים לתת בנושא שירותי אינסטלציה?

- כל פעם שמזמינים גילוי נזילות, הכרחי לוודא שיש בידיו של איש המקצוע את כל ההסמכות המקצועיות הדרושות לעבודה. כמו בכל פעם אחרת, הכי כדאי לקחת בעל מקצוע על סמך המלצות של אדם קרוב ואמין.

- במקרה שקניתם את דוד השמש שלכם לפני 5 שנים או פחות, בטח תשמחו לדעת שהוא עדיין תחת אחריות יצרן. מצאו את חשבונית הקנייה ואת תעודת האחריות והזמינו תיקון מטעם החברה ללא תשלום.

- חשבונות מים מנופחים בצורה לא אופיינית הם אינדיקציה לכך שאולי יש נזילה נסתרת, גם אם הקירות נראים יבשים.

- למניעת תקלות בדוודים מומלץ להתקין מערכת סינון אבנית במערכת הראשית, וכתחזוקה, לבצע שטיפה פנימית של הדוד לפחות פעמים ב-2-3 שנים.

- השוק מלא בטכנאים ומומחים לדודי שמש, לכולם יש ידע באמנות האינסטלציה, אולם רק חלקם הקטן הם גם בעלי תעודת אינסטלטור מוסמך. במידה ואתם יכולים לקחת טכנאי דודי שמש שהוא גם אינסטלטור מוסמך, מצוין! מכיוון שהוא יעזור לכם גם אם הבעיות התרחבו למערכות צנרת נוספות.

נסו להשיג כמה שיותר פרטים על בעל המקצוע ועל אופי התקלה, שאלו הרבה שאלות וחזרו להתקלח במים חמים ונעימים! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים