שובר לפרסום בגוגלמתנה לגבר - טיול ללפלנד

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מיכאל רומנסקי   
שלישי, 17 דצמבר 2013 08:16

 

לנשים הרבה יותר קל לקנות מתנות מאשר לגברים, זו עובדה ידועה. גברים תמיד איכשהו אוהבים דברים מאתגרים שמצריכים יותר מאמץ כדי לתכנן אותם. בנוסף, לכל גבר תחומי עניין ייחודיים לו ואין חוקים או כללים הנכונים לגבי כל הגברים. חנויות של מתנות לגבר שהולכות ונעלמות מציעות שלל אביזרים שמתאימים במיוחד לגבר, אך לרוב מדובר על דברים יחסית בנאליים שלא תמיד יענו על הצורך ולא תמיד יתאימו לכל גבר. מתנה לגבר צריכה להיות מושקעת לא פחות ממה שהיא צריכה ליצור עניין ולספק לו אפשרות ליהנות מאיזו פעילות אקטיבית מאתגרת.

 

רכישת שובר מתנה

רכישת שובר מתנה לגבר היא אחת האפשרויות הנהדרות לפנק את הגבר במתנה שימושית ולא יקרה. זה יכול להיות שובר למסעדת בשרים במידה והגבר אוהב לאכול סטייקים עסיסיים וזה יכול להיות שובר לבגדים ברשתות הביגוד לגבר. יש גם שוברים לפעילויות אקסטרים שמתאימות כמו כפפה לכל גבר. אף על פי שנהוג לחשוב כי פעילויות אלו יכולות להיות לא בתקציב, שוברים מאפשרים להוזיל את עלות הפעילות ובנוסף, הם גם יכולים להציע "טעימה" של פעילות, כלומר שיעור ניסיון או רק חלק מהפעילות. רכישת שובר כזה תהיה נחה לכולם וממי שעומד לקבל אותו יידרש רק להוסיף תשלום סמלי על מנת להרחיב את החבילה.

 

רכישת מנתה לצעירים ונועזים

המתנה המושלמת ביותר לגבר היא ללא ספק טיול ללפלנד. עוד לא נולד גבר שיישאר אדיש לכזו מתנה, אך מכיוון שמדובר על מתנה שעלותה יכולה להיות כמה אלפי דולרים, יש כמה אפשרויות לרכוש אותה. האפשרות הראשונה היא לרכוש שובר המוזיל את עלות הטיסה, אפשרות אחרת היא לרכוש שובר לטיול שטח בלפלנד. גבר שבידיו יהיה שובר כזה, לא יוכל לעמוד בפיתוי ובהזדמנות הראשונה יזמין לעצמו כרטיס טיסה על מנת לנצל את השובר שקיבל. מדובר על מתנה מושלמת ליום הולדת 30 או לשחרור מהצבא, ליום הולדת 40 או לרגל פרישה. זו יכולה להיות מתנה מכל החברים לעבודה או מכל המשפחה. מה שבטוח הוא, כי מתנה כזו לא תישכח זמן רב ועוצמת ההתרגשות וההנאה.

 

מה עושים במהלך טיול ללפלנד

טיול ללפלנד הוא טיול ספארי חורפי האורך בדרך כלל בין 6 ל-10 ימים והתכנים שלו מאפשרים לחוות עניין, אתגר ולספק חוויות בלתי נשכחות. אפשר לשלב בטיול כזה פעילויות אקסטרים במזחלות שלג או באופנועי שלג. מדובר על חוויית חורף יותר מיוחדת מאשר טיול סקי שרוב אוהבי האקסטרים כבר התנסו בה לפחות פעם אחת בחיים. רכשו לגבר שלכם שובר הנחה או שובר לרכישת כרטיס טיסה לאחד המקומות הקסומים בעולם או גייסו אנשים קרובים רבים ככל האפשר על מנת להשתתף בעלות המתנה ותוכלו לספק לגבר את החוויה שהוא לא ישכח בחיים. עיניים בורקות מהתרגשות ואסירות תודה מובטחים לכם. 
מאמרים נוספים :

» מתנות לגבר שהוא ישמח לקבל ליום הולדתו

אתם תמיד רוצים לתת משהו מיוחד לאלו שאתם אוהבים. למצוא מתנה לאישה זה קל מאחר ונשים אוהבות את הרעיון של מתנות, אבל זה לא כל כך קל עם בנים. יש פריטים רבים שניתן לתת לבחורה, אבל המצב הוא הפוך לגמרי כאשר אנחנו מנסים למצוא מתנה...

» סוגי מתנות לגבר

את הזמן הרב ביותר בבחירת מתנה, מוציאות (על פי מחקרים בתחום) נשים המחפשות מתנה לגבר. למרות הדעה הרווחת, הסיבה לכך היא בעיקר הרצון לקנות מתנה לגבר, בה הוא ישתמש. בעוד נשים נהנות מפינוקים קטנים ומחוות, גם אם אלו אינן מאוד...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים