שובר לפרסום בגוגלטייס ליום אחד מתנת בר מצווה מיוחדת

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : תמיר   
שבת, 08 אוקטובר 2016 16:04

בנכם הבכור הגיע לגיל מצוות וזאת הפעם הראשונה שאתם חוגגים בר מצווה אצלכם במשפחה וההתרגשות מאוד גדולה. חשוב לשים לב שהיום הזה הוא סביב חתן השמחה ולא סביב ההורים או המשפחה כדי שהילד שהופל להיות גבר ירגיש שהכל שם בשבילו. כדאי להתייעץ איתו ולהחליט ביחד מה לעשות באירוע עצמו, כמובן ששימו לב שהוא לא מבקש דברים שאתם לא יכולים לעמוד בהם מבחינה כלכלית ואתם עושים הכל כדי לרצות אותו.

מתנה מיוחדת לבר מצווה
אחד הדרכים לעשות את היום הזה היום המאושר בחיי הנער היא לבחור מתנה מיוחדת ואף בלתי נשכחת בשבילו. המתנה חייבת להיות מתאימה באופן מושלם לנער, אצלנו כאשר חגגנו לבני הבכור בר מצווה החלטנו ללכת על משהו שהוא מאוד אוהב. בני מאז ומעולם מאוד אהב טיסות, מטוסים ומסוקים ותמיד התלהב מזה החלום שלו זה להגיע לחיל האוויר כאשר התקופה הזו תגיע. כאשר בני הגיע לגיל מצוות חשבנו מה לעשות כדי שאת היום הזה הוא לא ישכח והחלטנו ללכת על טייס ליום אחד - השכרנו מסוק לטיסה בשמי הארץ יחד עם מדריך טיסה שהסביר לבני על כל המערכות שיש במסוק ואפילו נתן לו לכמה דקות להיות בשליטה על הכלי המופלא הזה. כמובן שזה דבר שקנה את בני והוא לא שכח את זה עד היום!

מומלץ להקדיש מחשבה למתנה ולחשוב מה יהיה הדבר שיגרום לנער לחייך חיוך אמיתי מהלב כזה שאתם כהורים תמיד רוצים לראות. צריך לזכור שזה היום שלו ולא שלנו או של האחים שלו וכל תשומת הלב צריכה להיות מוקדשת אך ורק לו!


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים