שובר לפרסום בגוגלמתנת חתונה יחודית על בד קנבס

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : סתיו   
רביעי, 06 יולי 2011 17:10

לדברי מתכנן חתונה מקצועי, צילום החתונה הוא אחד ההוצאות המשמעותיות ביותר לזוג הטרי.המרת אחד תמונות אלה בד יביא שמחה אינסופית אל הזוג הטרי והמאושר במשך שנים רבות, והוא בטח יהיה "יחיד במינו".
זוויות אין ספור הגדרות משמשים כדי ללכוד את הפאר של היום. צלמים וצלמי וודיאו  הן מצלמים כמעט הכול עם העדשות שלהם וגם מקליטים כאשר הם עובדים ללא הרף כדי לשמר את החוויה בתמונות החתונה. כתוצאה מכך, הצפות של תמונות העיף מבט ואז להציב בספר או על גבי תקליטור ו שכח במשך שנים.
בעבר, תמונות שהיו "פצצה" ונוצלו עבור הצגות היו זמינים כמו כרזות חסרות מרכיב מקצועי.הטכנולוגיה של היום מתגברת על התמונות האלה והתמנות החדשות, תמונות צבעוניות הדומות יצירות אמנות ראויות לעמדה באזור בולט בבית.
התהליך הוא מאוד זול, ואת רוב התמונות ניתן להמיר להדפיס על בד קנבס מכרה לקונה בתוך 3-4 ימי עסקים. תארו לעצמכם את המבט על פני הזוגות החדשים כשהם חוזרים מירח הדבש שלהם ורואים הדפס בד קנבס שלהם  ביום חתונתם כמתנה שלך אליהם.
תמונות לספקי שירות הבד יש את היכולת מסגרת אישית הבחירה שלך. הדפסי בד יכול להיות גם סביב מסגרת עץ אשר התוצאות מראה של יצירת אמנות מהגלריה. חפש באינטרנט כדי לאתר תמונה ספק בד, ולעשות זיכרון פנטסטי לנצח כמה זה מיוחד.
יצירת אמנות תמונה משלך עם אופציה לתמונה מציאותית שלנו. זו טכניקה חדשה המייעלת את התמונות שלך עם איזון צבע, חדות, והניגודיות כדי להפיק תוצאה אופטימלית. תמונה מושלמת שלך אז יכול להיות מודפס על בד בגודל גדול או בחירה שלך. תמונת המשפחה האהובה שלך או צילום נוף על בד יכול להיות מוצג עבור העולם כולו ליהנות. מתאים תלוי בבית שלך? ועוד איך! עם בד על פי דרישה, ניתן להציג אמנות אישית שלך כמו בד מגולגל, גלריה לעטוף בבד קנבס , אמנות ממוסגרת או כרזות. אמנות אישית. מושלם עבור עיצוב פנים והמתנה המושלמת


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים