שובר לפרסום בגוגלנהירה משפחתית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דולב   
שלישי, 20 מרץ 2018 14:52

משפחות רבות קונות כיום דירות במודיעין, אחת הערים המפתחות בישראל. לאור ריבוי המשפחות, יש צורך בגנים איכותיים, בטוחים ועם אידיאולוגיות שונות ומתאימות

ההתפתחות של העיר מודיעין מאז קמה לפני כ-20 שנים היא מעוררת התפעלות. מעיר שקמה באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים ולא היה ברור איזה אוכלוסייה תרצה להתקרב אליה, אם בכלל, היא הפכה בשנים האחרונות לעיר מבוקשת מאוד, הן על ידי זוגות צעירים מירושלים והן על ידי זוגות ומשפחות צעירות ממרכז הארץ.

העובדה שמודיעין יושבת על ציר כל כך מרכזי בתוספת זה שהיא מתפתחת ויש בה המון מה לעשות, הפכה אותה לפנינה אמיתית. כל כך הרבה משפחות צעירות זקוקות למקומות טובים לחנך ולגדל את הילדים שלהם ולכן, רבים מהם מחפשים גן ילדים במודיעין לפני או עם הגעתם אל העיר.

הדבר הכי חשוב לברר כאשר מחפשים גן ילדים במודיעין הוא כמובן לגבי אישורים והיתרים לעבוד כגן. יש הרבה מאוד שרלטנים בתחום וכדאי מאוד לוודא שהגננות הן מוסמכות, שיש מספיק גננות לפי התקן וכי יש כימיה בין הצוות לבין הילד. הילד צריך להיות בטוח בגן, וההורה לא צריך לדאוג לשלומו.

אוכלוסייה מגוונת

האלמנט השני הוא החשיבות של דרך החינוך. האוכלוסייה בעיר היא כאמור מאוד מגוונת – עם משפחות חרדיות ודתיות מצד אחד ומשפחות חילוניות מהצד השני. כל הורה רוצה שילדו יגדל לפי האידיאולוגיה שלו וגם הגנים מותאמים וערוכים לכך. כמובן שכל אחד היה רוצה אידיליה חברתית, אך המציאות היא אחרת ושונה, וצריך להתאים אותה לצרכים של התושבים ולרווחתם.

ההתפתחות של מודיעין גרמה לכך שהרבה מאוד גנים נפתחים, לכל הגילאים ולכל הורה יש מספר אופציות בקרבת אזור מגוריו. האחריות היא כמובן על ההורה למצוא את הגן המתאים לילד שלו, וזה צריך לכלול סקר גדול והקרבה מצד ההורה, על מנת לוודא שהילד קודם כל בטוח ושנית, מקבל את החינוך המתאים לו. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים