שובר לפרסום בגוגלניהול ועד בית באור עקיבא

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : טל   
ראשון, 27 ינואר 2019 20:10

ניהול ועד בית באור עקיבא , מאפשר לשמור על הבניין שבו אתם גרים, בצורה טובה מאוד.

חברת ניהול של ועד בית, מפחיתה מהעומס שמוטל, על חברי ועד הבית.

העיר אור עקיבא נמצאת צפונית לחדרה, ויש בה אוכלוסייה של כ-20 אלף תושבים. בעיר שהבנייה לגובה בה מתפתחת בשנים האחרונות ישנם בנייני מגורים רבים, שמתאימים לניהול בעזרת חברה חיצונית.

 

ניהול בתים משותפים, בעזרת חברת ניהול, הפך להיות מקובל ואף חובה בבניינים מגורים מורכבים בשנים האחרונות.

חברת הניהול המתפקדת כוועד בית חיצוני מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים, שבעזרתם ניתן להפחית עלויות, ועדיין לשמר ולטפח את הבניין ואת החצר שמסביבו.

חברת ניהול בעלת מוניטין, שולחת לכל הדיירים דו"ח תקופתי בהתאם לחוק. החברה אחראית על התקשרות והעסקה של כל נותני השירותים בבניין, כמו למשל - מנקה, מדביר, גנן, אינסטלטור וכו'. אנשי מקצוע, שהדיירים שבעי רצון מרמת עבודתם, יוכלו להמשיך לעבוד בו.

חברת הניהול, גם תהיה אחראית על הנושא של גביית דמי ועד הבית, מכל הדיירים. על מנת לממן את אחזקת הרכוש המשותף.

 

 

חברת ניהול לבית משותף

חברת ניהול ועד בית, מעסיקות עובדים בעלי ניסיון וידע, בתחום של ניהול בנייני מגורים.

חברה בעלת נסיון בתחום של ניהול ועד הבית, תהיה זמינה בכל עת, לכל בעיה או שעלולה לקרות. החברה תבצע הצעות מחיר בין נותני השירותים, כדי שההצעה שתתקבל תהיה בעלת עלות נמוכה ותיתן את התמורה הטובה ביותר, וכך יתקבל חיסכון בכספים שמיועדים לאחזקת הבניין. החברה תוודא שהעבודה בבניין, מתבצעת באיכות גבוהה.

 

ההסכם בין דייריו של הבניין, לחברת הניהול, יהיה לטווח קצר, כך שהדיירים יכולים לא לחדשו, אם הם לא שבעי רצון מהעבודה של החברה. חברת הניהול, איננה מרוויחה כסף, מעבודתם של בעלי המקצוע שמתחזקים את הבניין, בכדי למנוע מראש, מצב של ניגודי עניינים, בינה לבין הדיירים בבניין.

 

גביית מסי ועד הבית גביית מסי ועד הבית, תתבצע על ידי עובדי חברת הניהול, בצורה עדינה ומנומסת. הגבייה בעזרת עובדי החברה החיצונית, תפחית סכסוכים בין חברי ועד הבית לשאר השכנים.

במידה ויש בבניין סרבן תשלום, הוא יטופל על ידי חברת הניהול, כולל על ידי הגשת תביעה נגדו.

ברוב החברות ניתן לבצע את התשלומים, בכל אמצעי התשלום השונים, כגון: העברה בנקאית, המחאה בנקאית (צ'ק), כרטיסי אשראי, וכסף מזומן.

 

 

ניהול ועד בית באור עקיבא

ניהול מקצועי של בנייני מגורים בעיר מתפתחת מאפשר לשמור על הבניין שבו אתם גרים, ברמת תחזוקה  טובה מאוד.

 

כאמור חברת ניהול של ועד בית, מפחיתה מהעומס שמוטל, על חברי ועד הבית. אשר ממלאים משימה לא פשוטה של ניהול שגרת החיים בבניינים מורכבים.

 

העיר אור עקיבא הנמצאת במחוז חיפה, ויש בה אוכלוסייה של כ-20 אלף תושבים. עתידה להכפיל את עצמה בשנים הקרובות לאור תכנון ש הקמת שכונות חדשות בה:

שכונת אור ים, שכונת יובל, אור עקיבא מזרחה

בעיר קיימים בנייני מגורים רבים, שהניהול שלהם עתיד להתקיים  באמצעות חברה חיצונית.

ניהול בתים משותפים, בעזרת חברת ניהול חיצונית, הפך להיות מקובל, בשנים האחרונות.

החברה החיצונית מעסיקה אנשי מקצוע אמינים, שבעזרתם ניתן להפחית עלויות, ועדיין לשמר ולטפח את הבניין ואת החצר שמסביבו. חברות של ניהול ועד בית, מעסיקות עובדים בעלי ניסיון וידע, בתחום של ניהול בתים משותפים.

 

חברה בעלת מוניטין בתחום של ניהול ועד הבית, תהיה זמינה בכל עת, לכל בעיה או שאלה שתתעורר. החברה תבצע מכרזים בין נותני השירותים, בשביל שההצעה שתתקבל תהיה בעלת עלות נמוכה, וכך יתקבל חיסכון בכספים שמיועדים לאחזקת הבניין.

 

החברה תוודא שהעבודה בבניין, מתבצעת באיכות גבוהה. גביית מסי ועד הבית, תתבצע על ידי עובדי חברת הניהול, בצורה עדינה ומנומסת. הגבייה בעזרת עובדי החברה החיצונית, תפחית מריבות בין חברי ועד הבית לשאר הדיירים. במידה ויש בבניין סרבן תשלום, הוא יטופל על ידי החברה החיצונית, כולל על ידי הגשת תביעה נגדו.


vaadb.co.il/
 
מאמרים נוספים :

» כל מה שצריך לדעת על ועד בית חיצוני

ועד בית חיצוני הוא שירות שניתן על ידי חברות שמתמחות באחזקה של מבני מגורים ובניינים משותפים.התמחות באחזקה של מבני מגורים ובניינים משותפים מאפשרת לחברות לרכז שלל שירותי ועד בית תחת קורת גג אחת.במסגרת ריכוז שירותי ועד...

» תשלום דמי ועד בית

תשלום של דמי ועד הבית נועדו לכסות  את הוצאות התחזוקה והניהול של הבניין המשותף.מסי  ועד הבית נקבעים ומחושבים בין בעלי הדירות בהתאם ליחס שבין שטח הדירה לשטח כלל של הדירות בית המשותף.התשלום של דמי הינם בגדר חובה...

» השימוש בטכנולוגיה מבוססת ענן לניהול משימות אחזקת בניינים והשפעתו על עתיד חברות ניהול ועד הבית בישראל

ניהול ועד בית, הכולל ניהול ואחזקה של בניינים מרובי קומות ועמוסי מערכות מכניות מורכבות, כבר מזמן אינו עניין פשוט לביצוע. כמות המשימות, מורכבותן, הצורך לבצע מעקבים אחרי ביצוען הופכת ניהול בניין מגורים או משרדים לפרויקט רב...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים