שובר לפרסום בגוגלניהול משאבי אנוש עם אצבע על הדופק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : גן בראשית   
שישי, 20 ינואר 2012 09:45

העולם משתנה במהירות, ויחד עם זאת עדיין ארגונים רבים ממשיכים בשביעות רצון עם מה שהם עושים על דעת עצמם. במילים אחרות, ארגונים לעיתים קרובות נכשלים בשל אנשים ושיטות שבחרו להשתמש בהן. כמו כן, ההתנהגות של האנשים היא פונקציה של הפסיכולוגיה שלהם, לכן, זה צפוי למדי.

 

ייתכן שניצול של משאב או אחריות עתידית בארגון שלך יכולה למנוע את הקריסה בעתיד. אף אחד לא יכול להרשות לעצמו להישאר אדיש לשינויים התכופים שמאפיינים את העולם שלנו. אתה בוודאי יודע הרבה יותר על הקדשת נכסים חומריים יותר מאשר על השקעת הון אנושי מתוקף ניהול משאבי אנוש. אתה לא לבד. זהו אזור עסקים אשר לאט לאט מתעורר בשנים האחרונות. החברה שלך לעולם לא תהיה טובה יותר אם אנשים לא יעבדו בה מדי יום.

 

ההשפעה של יעילות או אי-יעילות של אנשים בארגון שלך אינה משהו שהחברה יכולה להרשות לעצמה להתעלם ממנו, במיוחד בעת שגשוג כלכלי זה לא לסדר היום. ישנם גם מקורות מוסתרים של פספוס ואובדן. היא עולה לך מיליונים, הוא יחסי למספר 'מרובע לפינים בחורים עגולים' בארגון שלך. כאשר יש אנשים בעבודות שהם ממש לא אוהבים, אתה מאבד החוצה בנושא הפרודוקטיביות גם אם הם מיומנים בכל מה שהם עושים בגלל הביצועים הגבוהים הקשורים בטבורה העדפות העבודה האישים.

 

ניהול זמן הוא פונקציה של העדפות עבודה, קבוצת כישלונות מקושרים שבהמשך עובדות בהעדפות, מוטיבציה ונאמנות הם פונקציה של העדפות עבודה, חוסר יצירתיות, כמו גם את הנוכחות של היצירתיות שקשורה לעבודה מועדפת; לבסוף, מנהיגות וסגנונות רבים אחרים למעשה מובילות בסופו של דבר להצלחה או כישלון בארגון גם כפונקציה של העדפות העבודה.

 

מידת התנגשות הרסנית בניגוד לסינרגיה בארגון שלך היא גם תוצאה ישירה של הרכב הצוות. מוטיבציה ממושכת של מנהלי כוח האדם שלך היא יתרון מפתח תחרותי. נצל את הפוטנציאל של כוח זה המנוצל על ידי הארגון ולהשיג שוק ללא הדומיננטיות. לא תאמין איזו השפעה דרמטית יש לכך על תפקוד הארגון שלך, בכל הרמות. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים