שובר לפרסום בגוגלניקיון של משרד קטן

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
שני, 01 אפריל 2019 10:51בית עסק הוא מקום עיקרי אליו זורמים צוות העובדים לצד הלקוחות הקיימים. זה המקום שבו רוצים ליצור מקום עבודה עד כמה שיותר יעיל, ובו להביא לתוצאות שמכניסות כסף וכמה שפחות הוצאות שמבצעים. אחת מן ההוצאות הכספיות היא עבור הניקיון של המקום, וכאן זה תחום שאותו כדאי היטב להכיר.

האם לנקות כל יום

זו אכן שאלה די מורכבת, כאשר אם מסתכלים על מקומות עבודה שונים, רואים כי יש כאלה שאליהם מגיע צוות של ניקיון לביצוע מטלות הניקיון במהלך יום העבודה עצמו וכאלה אשר מגיעים לאחר שיום העבודה כבר הסתיים וכל צוות העובדים בבית העסק כבר התפנה אל העיסוקים האישיים שלאחר יום עבודה.

באופן עקרוני זה לגמרי עדיף כי הפעולה של ניקיון משרדים במרכז תתבצע לעל הפחות אחת ליום, והבחירה האם יותר או פחות תלויה בלכלוך שאותו בית העסק מייצר אם בשל סוג העבודה ואם בשל העובדה כי פוקדים המון אנשים את העסק, גם אם הוא קטן מימדים.

עובד או חברה

השאלה הבאה בתור שעולה אצל כל בעל עסק כמעט היא האם לחפש אחר עובד ניקיון אחד שיבצע את העבודה הקטנה יחסית של ניקיון בסיסי וריקון הפחים, או לחפש אחר חברת ניקיון משדים במרכז שיכולה להעניק הצעה תחרותית עבור ניקיון של עסק קטן כדי לקבל פני מקום נקי בכל יום עבודה שאותו מתחילים.

זו אכן שאלה חשובה שבה צריכים להתעמק מבחינת המקרה של מחלה עבור עובד, ומציאה של מחליפים, לצד בקיאות בעבודה של הניקיון שהיא כזו שיכולה להיות פעולה שיוצרת מקום מלא בניקיון מבריק או כזו שמשאירה לא אחת סוגים שונים של נזקים. אם כן, מה בוחרים? כל בית עסק קטן או גדול חשוב כי יעשה היטב "חושבים". 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים