שובר לפרסום בגוגלנכסים למכירה באמצעות "בית פתוח" – קידום מכירת הבית

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : רועי שריר   
רביעי, 29 פברואר 2012 18:15

יתכן ששמעת על הרעיון של בית פתוח כדי למכור בית. הרעיון הוא פשוט למדי. המוכר מחליט לאפשר גישה לציבור הרחב בימים מסוימים כדי ליצור התעניינות רבה בבית אותו הוא מעוניין למכור. המוכר מקווה שיגיעו מספיק קונים פוטנציאלים, כך שאחד או שניים מהם יהיו מעוניינים בבית ויגישו הצעות לרכישתו.


למרות האירוניה שבדבר, במקרים רבים, האנשים המגיעים לבית פתוח לא מתעניינים רק בבית עצמו אלא גם בסוכן הנדל"ן שמוכר את הבית. הם רוצים לדעת אלו עוד נכסים למכירה נמצאים בטיפולו של הסוכן המתווך, ואף יחפשו סוכן אשר ימכור את הנכס שלהם.

לעומת זאת, אם אתה מוכר את הבית בעצמך, אולי תפיק תועלת מבית פתוח.  אין לך את הכלים והמקורות שיש לסוכן, ולכן בית פתוח יצור תהודה ויופץ מפה לאוזן בעיקר אם מדובר בישובים קטנים או מושבים. מומלץ לפרסם בלוחות מודעות נדלן במושבים או במועצות המקומיות בתים למכירה במושבים.  אם אתה שוקל לקיים בית פתוח, חייבים להתקיים תנאים בסיסיים:

  • כדאי שהבית צריך להיות נקי ומסודר. קל לתכנן בית פתוח מאחר שאתה קובע את המועד. כל השיפוצים צריכים להסתיים עד מועד הבית הפתוח, ולאחר מכן יש לעשות ניקיון וסדר.
  • רצוי לתת תחושה של חדרים מרווחים ולכן מומלץ להפחית את כמות הרהיטים בבית.
  • אם אתה יכול, חנה את הרכב שלך במקום אחר. אתה רוצה שהמבקרים יראו שיש חניה בשפע להם וגם לאורחים.
  • כסח את הדשא וטאטא את שביל הכניסה לבית.
  • טפל בריחות לא נעימים (לעיתים עולים ריחות בלתי נעימים בעיקר במושבים) ריח של קומפוסט או זיבול השטחים החקלאיים מסביב עלול להיות לא נעים.

כמו כן, כדאי להיזהר מטיפוסים מפוקפקים. וודאו כי חפצים יקרי ערך אינם בהישג יד.
לבסוף, יש לזכור כי כיום סיורים וירטואליים מחליפים בתים פתוחים. סיורים אלה מאפשרים לקונים פוטנציאלים לצפות בבית שלך און-ליין באמצעות וידאו מוקלט. צילום אחד מראה את כל הבית. עליך לשקול אופציה קלה זו לפני קיום בית פתוח, הגוזל זמן ולא סביר שיסתיים במכירה.

אופציה מצוינת אחרת, עליה אנו ממליצים הוא למסור בידי סוכני נדל"ן מיומנים את משימת מכירת הבית, על מנת לחסוך ממך את כאב הראש. רוב הסיכויים, שסוכן נדל"ן מיומן ימצא עבורך את עסקת הנדלן המשתלמת ביותר ובזמן קצר יותר. אם אתה רוצה לקנות או למכור בית, מומלץ להיכנס לאתר שלנו רימקס גנים ולחפש עסקאות נדלן בשרון אטרקטיביות.

 

 


www.bait-basharon.co.il
 
מאמרים נוספים :

» עקרונות חשובים לפני שמתחילים לחפש נכסים למכירה

במאמר זה, אנסה לסקור מספר עקרונות חשובים לפני שמתחילים לחפש נכסים למכירה, ובמילים אחרות מה עליך לעשות ולבדוק לפני רכישת בית. אם אתה שוקל לקנות בית בעתיד הקרוב, ובכלל נכסים למכירה, כדאי שתדע שהשוק הנוכחי הוא שוק של קונים....
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש עבור דרוש - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים