שובר לפרסום בגוגלנשירת שיער והפתרון

PDF הדפסה דוא
נשירת שיער והפתרון - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אמיר   
רביעי, 08 מאי 2013 10:50

אשמח לספר לכם בקצרה כיצד אני התמודדתי עם נשירת השיער שפקדה אותי בגיל כה צעיר בחיי. עוד כשהייתי צעיר מאוד בתקופת התיכון אני זוכר כי איבשתי המון שיערות משיער ראשי. האירוע היה קשה עבורי וקיבלתי המון פידבקים שלילים וגיחוכים מצד החברים לכיתה. ידעתי שאני חייב לעשות משהו על מנת לפתור את הבעיה אך לאחר ניסיונתי הרבים להשתמש בכל מיני תכשירי שיער הבנתי כי הפתרון  הזה הוא זמני ולא מהווה תחליף לשיער שנשר. חשוב לציין כי רוב התכישירם בשוק בעצם מעקבים את הנשירה ולכן לא יכולים להחזיר את השיער שאיבדנו במהלך החיים. 

עשיתי המון חיפושים שלרופאים בארץ או בעולם שמבצעים השתלת שיער והגעתי למסקנה כי זהו הפתרון האידיאלי עבורי ולדעתי גם כלפי רוב הגברים שמאבדים משיער ראשם. החלטתי שאני נוסע לטורקיה על מנת לבצע השתלת שיער וזאת לאחר כי לא מצאתי מרפאות מספיק טובות בארץ וגם המחירים לא היו זולים כאן. היה חשוב לי בעיקר לשלם על משהו שיניב לי תוצאות טובות ולאורך זמן. לאחר שקבעתי ובדתי עם המרפאה נסעתי להליך שלקח 5 ימים מאסיבים בו לקחו שיערות מאזורים תורמים כמו צידי הראש והשתילו אותם בחלק בו היה חסר שיער. 

היום בדיעבד אני חושב כי האפשרות הזאת היתה הפתרון הרצוי עבורי, אני מסוג האנשים שכל דבר בחיים משפיע עליהם בצורה דיי דרסטית ולכן גם כאן עקב נזירת השיער איבדתי המון מהביטחון העצמי שלי. היום אני יכול לומר כי קיבלתי את חיי בחזרה ואני ממליץ לכל אדם שנובל מנשירת שיער לבצע השתלת שיער על מנת להחזיר את העטרה ליושנה.


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים