שובר לפרסום בגוגלסאגות בעלות חלקים רבים במשחקים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Administrator   
שני, 05 מרץ 2012 10:00


משחקי קונסולות הינם כלי בילוי לגיטימי בתקופה האחרונה, והוא לא משוייך בהכרח לנוער, אלא גם לאנשים שאינם צעירים. סאגות משחקי מחשב וקונסולות רבות מחדשות כבר תקופה ממושכת – לפיכך ציבור השחקנים של המשחקים האלה עולה בגילו גם הוא. נבחן מספר סאגות שנמשכות שנים רבות של משחקי מחשב וקונסולות ונבחן את הסיבות לפופולריות.

ממתק יעודי לשחקני משחקי ה-FPS

סאגת המשחקים קול אוף דיוטי היא סאגה של משחקים של יריות שהתחילה בשנת 2007 והסתעפה מתוך סדרת משחקי CoD הותיקה (המשחק הראשון בסדרה שוחרר לשוק עוד בשנת 2003). המשחק Modern Warfare הוא בפועל המשחק הרביעי בסדרה הפופולרית, שמבוסס על העולם המבוסס על המציאות בחלקו של הסדרה ועוסק באינטריגות ממשלתיות משל עצמו ופועלן של מספר דמויות מרכזיות בעימות עולמי ומציג את האירועים דרך נקודת מבטן. המשחק פופולרי וזוכה בזכות עצמו לתהודה משמעותית, כשהאחרון שיצא שבר מספר שיאים חסרי תקדים מהיבט גודל היציאה שלו לשוק עבור כל סוג של מוצר בידור (לא רק בתחום המשחקים). הפופולריות העצומה של המשחק, שנובעת מאופן העברת העלילה הקולנועית שלו והיכולת לשחק עם שחקנים אחרים מכל העולם, הביאה לכך שחלק נוסף משוחרר כל שנה.

פינוק שנתי למעריצי כדור-הרגל

אם יש סדרת משחקי מחשב שדואגת לפנק את חובביה שנה אחרי שנה, הרי שמדובר על סדרת משחקי פיפא. מדובר על סדרה מתמשכת של משחקי הכדור-רגל שבמסגרת שלה יוצא משחק מחשב וקונסולות חדש כל שנה, החל מ-95. כל שנה, מקפידים יוצרי המשחק לעדכן את המשחק לפי הגראפיקה החדשנית ביותר, עדכון להרכב של הקבוצות וכמות גדולה של חידושים וחיזוקים לאופן המשחק. המשחק האחרון בסדרת המשחקים – פיפא 2012 – הספיק למכור מאז שחרורו לשוק יותר משלוש מיליון עותקים ואף על פי שממבט ראשון מדובר במשחק דומה לזה ששוחרר דאשתקד, הצליח לקבל ציונים גבוהים ביותר מידי מבקרי משחקי מחשב (ציון ממוצע של מעל 90%). באופן ברור מאליו, הגרסאות של שנת 2013 ושנת 2014 הוכרזו שנמצאים בפיתוח.

סדרת המשחקים דיאבלו והכיסוי התקשורתי

בניגוד לסדרת פיפא שמוציאה לשוק מהדורה נוספת שנה אחרי שנה, מעריצי סדרת המשחקים דיאבלו זכו לראות תוכן טרי בסדרה בשלהי חודש יולי 2001 ומאז ממתינים בשקיקה לחלק הבא – דיאבלו 3 – שצפוי להשתחרר למכירה באמצע השנה הנוכחית. עדת המעריצים של DIABLO בולעת בשקיקה כל פיסת מידע שמשתחררת לתקשורת: תמונה, שמועה או דיווח. כיוון שהסדרה התחילה עוד בסוף 96, כשפותח המשחק הראשון, מפתחי המשחק חייבים להפנים שציבור מעריציהם הזדקן בשנים רבות, ובגלל זה ניתן לצפות שהעלילה תתבגר ותתפתח במידה משמעותית.

כדי לסכם, זכינו לראות שקיימים משחקים להורדה שאינם מהווים חוויה חד פעמית, אלא מדובר בסדרות ממושכות שמקפידות להציע חידושים ושיפורים, ובגלל זה לוכדים כל פעם מחדש את ציבור השחקנים כל פעם שמפותחת ורסיה חדשה או פרק חדש. לכם נשאר רק לקנות, להורידולשקוע לשעות רבות...

 


 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים