שובר לפרסום בגוגלסורקים יצירות גדולות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ניצן מלמד   
חמישי, 17 מאי 2018 16:57

יש אנשים אשר נמצאים כל הזמן בתהליך של יצירה. הצורך הזה ליצור מבעבע בהם מבפנים ולאחר שהם כבר מבינים את הדרך שבעזרתה הם יכולים להביא את הצורך הזה לידי ביטוי, הם עוברים אל היצירה עצמה עד אשר היא לגמרי מכונה. יצירה יכולה להביע המון רגשות, והיופי אצל כל יצירה שהיא יכולה לעורר רגש שונה אצל כל אדם שמביט בה בכל פעם מחדש.

יצירות יכולות להיות חסרות כל ערך כספי ממשי, אלא יותר בעלות ערך סנטימנטלי עבור היוצר או הבעלים שלה, ויצירה יכולה להרקיע שחקים מבחינת הערך הכספי שלה עם עלייה של הערך הזה בכל שנה שחולפת לה. יש אנשים אשר מעוניינים לבצע סריקה דיגיטלית של אותה היצירה, ואותה להעביר אל ביצוע שיכול להיות דרך נוספת לשמר ו/או אותה להפיץ.

שטחים גדולים לסריקה

מה קורה כשאר היצירה היא לא ממש קטנה, אלא בדיוק ההפך מכך? הרי ציירים ואומנים רבים עובדים על יצירות שלפעמים יכולות להצריך משטחים שלמים. מה עושים אז אם רוצים להעביר את היצירה הזו הלאה אל אזורים אחרים מבלי לנייד את זו המקורית?

ברגע שבו מדובר ביצירות גדולות מידה, יש גם לזה פתרון אצל בתי דפוס שבזה מתמחים. יש מכומות סריקה אשר מגיעות עם משטח סריקה נרחב למדי, עליו יכולים להניח את היצירה ולבצע את הסריקה שלה בצורה מלאה ולא בחלקים.

לאחר שהסריקה כבר התבצעה יכולים להחליט איזו סוג של פעולה רוצים לבצע עם הקובץ שסרוק בצורה דיגיטלית, כי ברגע בו היא נמצא באופן הזה אפשר לעשות איתה כמעט כל דבר שאותו מעדיפים. העברה אל הדפס על חולצה, הדפסה על קנבס מוקטן יותר, הדפסה על כוס ואפילו הדפסה על מוצרים כמו מגבות. 
מאמרים נוספים :

» סריקת מסמכים – ניהול המסמכים בקלות בארכיון דיגיטלי ממוחשב

אחסון של מסמכי נייר, קלסרים, תיקיות וקרטוני נייר עמוסים יכול ליצור בעיות בארכיון המסמכים בארגון. בגלל מצוקה או מחסור בשטחי אחסון במשרד, קלסרים ותיקיות יכולים בקלות למלא את המדפים המיועדים לכך בחדר או במשרד עד שלא ניתן...

» ארכיב - גילוי אוצרות , שירותי ארכיב והתרומה לארגון שלך.

המידע שלך בארגון מה אתה יודע עליו?  אם אני לא יודע, אז זה לא קיים, אם זה לא קיים , אין לזה ערך .... אבל אם יש מידע בעל ערך ואתה לא יודע עליו ? אז אתה מפסיד!היתרון המובנה של חברת הינו היכולת לזהות את הצורך להציף ערך לארגון בכל...

» ארכיב - אסון התאומים והשפעתו על שמירת מסמכים

מה יקרה אם מחר בבוקר תפרוץ דליקה או פריצה לעסק? האם בדקת את ביטוח העסק שלך? לאחר אסון התאומים נמחקו חברות שלמות שלא דאגו לגבות כראוי את מסמכיהם. ב- 11/9/2001 התרחש אסון כאשר פיגוע טרור רצחני פגע בליבה של בירת העסקים העולמית...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

לוח דרושים מהיום

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים