שובר לפרסום בגוגלסיכון ורווח

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דולב   
שלישי, 23 ינואר 2018 17:32

לא פשוט להכיר בחורות ואפשר לעשות זאת במגוון דרכים. גם אם מקבלים את הדחייה, תמיד יש עוד דגים בים

אומנות החיזור היא אומנות שהולכת אחורה הרבה מאוד שנים. למרות שישי יוצא מן הכלל, הגברים הם בדרך כלל הצד המחזר, בעוד הנשים הם בדרך כלל הצד המחוזר. הגברים הם אלו שצריכים לעשות את הצעד הראשון ולהסתכן בדחייה, מבוכה, אובדן ביטחון ותחושה של "איני מספיק טוב". הדרך להכיר בחורות מתחילה עם הרבה אומץ וסיכונים.

יש המון דרכים להכיר בחורות והם לאו דווקא חייבים לכלול אינטראקציה של פנים מול פנים. כיום יש הרבה אתרים ואפליקציות המאפשרות להוריד את הלחץ ולפנות לצד השני בעזרת מסרון. כל אתר מנסה למתג את עצמו אחרת, אך דווקא באתרים הללו יש יותר מוכנות מצד כולם לצאת ולנסות, מה שמגביר את תחושת הביטחון.

דרך נוספת להכיר אנשים הם באמצעות הכרויות על ידי מכרים. במקרים רבים, אנשים מכירים דרך צד שלישי ומוצאים אהבה במקום שלא היו מגיעים אליו בדרך אחרת. לכן, דרך נהדרת להכיר בחורות היא באמצעות מכרים בעבודה, בצבא, בלימודים ובכל מקום למעשה.

כל סיר ימצא את המכסה

יש המון אנשים שמתקשים בעולם הדייטינג ומוצאים את עצמם רווקים בגיל מבוגר. יש אנשים בררניים ובסופו של דבר, כולם רוצים למצוא בן או בת זוג ולכן, יש הרבה מאוד סוכנויות ואנשים שמסייעים לאותם אנשים להגיע לבני הזוג הייעודיים עבורם, בין אם זה משרד שידוכים או מקומות המאמנים אנשים איך להכיר בחורות באופן ספונטני.

חשוב להבין שעולם הדייטינג הוא סבוך, אך תמיד יש עוד דגים בים. גם אם מקבלים את הסירוב, תמיד אפשר להמשיך הלאה. גם אם נתפסתם על בחור או בחורה, וסירוב נראה כמו סוף העולם, כל סיר ימצא בסוף את המכסה שלו. אפשר להכיר בחורות במגוון דרכים, וגם אם דרך אחת לא עובדת, אפשר להמשיך לדרך אחרת. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים