שובר לפרסום בגוגלסקרנים לגבי לימודי משפטים?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : רומי שרון   
חמישי, 29 מרץ 2012 08:07

ניתן לומר שהיום לא כל אחד צריך לגמור בית ספר בכדי להשיג עבודה. בגרות ולא משנה הציון לא תמיד מהוו המדד לגבי העתיד המקצועי, אבל ציון טוב בבגרות זה עוד וי גדול בקורות החיים ובהחלט משהו חשוב למי שרוצה לעשות תואר אקדמאי. באיזה צד אתם נמצאים? בואו ללמוד עוד על בגרויות תואר ועוד.סיימתם עבודה מועדפת? יופי, עכשיו הזמן למצוא את הייעוד שלכם, יש לקחת ברצינות את נושא ההשכלה הגבוהה למצוא בדיוק את הנתיב שמתאים לכם. ככל שעובר הזמן יהיה לכם קשה לשוב למסגרת לימודים. אז ללא כל היסוס, מצאו את מה שמעניין אתכם ותתחילו ללמוד!.

תעודת בגרות נחוצה לחרוצים שרוצים להמשיך ללימודים במכללה , אם לא סיימתם תיכון, תוך כמה חודשים תוכלו ללמוד ולהשלים, למי שיש בגרות חלקית , יש מבחר של אפשריות לכך. מומלץ לעשות בדיקה ולמצוא קורסים שמוכרים בתחום שעות לימוד גמישות ואולי הכי חשוב אנשי הוראה טובים. ואגב, אם אתם אחרי צבא- יש המון הטבות.

למה אנחנו צריכים פסיכומטרי? הפסיכומטרי הוא המדרגה הגדולה ביותר בדרך לרכישת תואר אבל אתם יכולים!, ציון הפסיכומטרי יחד עם ציוני הבגרות יחושבו לקראת לימודי התואר. ציונים טובים ותוכלו להתקבל לכל מקצוע, אם לא הצלחתם לא להתייאש, זה קורה, לרבים זה לוקח יותר מפעם אחת בניסיון השני זה כבר יותר קל.

תואר הנדסאי או תואר ראשון במדעי המחשב? אולי לא ידעתם אבל כמעט מחצית מהישראלים יש תואר. ומה קורה אתכם? יש בעיה, והיא שהמון צעירים לא בוחרים את התחום המתאים עבורם ורבים מבזבזים שלוש שנים ויותר על לימודים במקצוע שלעולם לא יעסקו בו. לכן לא צריך להיות פזיזים. תעשו בדיקה לגבי התעסוקה בתחום השכר אותו תוכלו לקבל האם זה תחום נדרש? ורק שתהיו בטוחים קבלו החלטה.

העתיד קורא לכם? חושבים על קרירה חדשה? סקרנים לגבי לימודי משפטים? אתם לא לבד עשרות אלפי צעירים נרשמים בכל חודש לקורסים רבים אוניברסיטאות ומכללות- ישראל היא מעצמת לימודים ויש אין סוף אפשריות תואר ראשון ושני, לימודי כלכלה, מחשבים ועוד, צריך לחפש את מה שהכי מרתק אתכם ואפשר לצאת לדרך. בהצלחה!. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים