עבירות צווארון לבן

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : peled   
שלישי, 16 אוקטובר 2018 23:29

עורך דין פלילי הינו עורך דין המייצג אנשים המואשמים בעבירות פליליות ביניהן עבירות כלכליות, תפקידו של עורך דין פלילי הינו לסייע לאותם מואשמים ולהוכיח את חפותם או לחלופין להפחית בחומרת העונש שייקבע לחשוד בתום תהליך משפטי ארוך.

עבירות צווארון לבן

עבירת צווארון לבן שייכות לסוג עבירות פליליות המתבצעות לרוב על ידי אנשים בעלי מעמד גבוה, לרוב מדובר בבכירים המנצלים את הידע או יכולתם, באנשי מפתח בתפקידים חשובים, אנשים עסקים, אנשים משכילים או אנשים בעלי ממון רב. ההגדרה גם ניתנת לעבירות הנעשיות בתחכום רב. עבירות המצריכות ידע רב בתחום, למשל, עבירות מס הדורשות הבנה מעמיקה בתחום על מנת להסתיר את המעילה או הגניבה. עבירות צווארון לבן לרוב יכללו עבירות של מעילה באמון, שוחד או עבירות שחיתות, מירמה, הונאה, זיוף מסמכים.

עבירות צווארון לבן הין עבירות כלכליות אשר שייכות לרוב מעמד הבינוני – גבוהה. לא קל להגדיר מהן עבירות צווארון לבן, ההגדרה נגזרת ממאפיינים שונים הנלווים לאותה עבירה. ההגדרה הבלתי פורמלית ניתנה בשל עיסוקם המקצועי. כיום אין הגדרה ממצה ומקיפה למונח. המונח נובע ממהות העבירה ולא ממי שעשה את העבירה.

 

איך תבחרו עורך דין פלילי מקצועי?

בררו על הניסיון שלו בתחום עבירות אלימות.

האם הוא זמין לעבוד מולכם או עמוס בתביעות

בררו שהינו סבלני אליכם ועונה על שאלות בצורה ברורה ופרטנית. חלק חשוב בהליך שתרגישו שאתם בידיים טובות ומקצועיות.

בררו על ההצלחות שלו, כמה אכן הוא מצליח בתיקים שהוא מייצג.

בררו היכן הוא למד?

כמה שנים הוא במקצוע? האם הוא עוסק בתחום התמחות אחד או שהוא מטפל בכל: תעבורה, פלילי, נזיקין.

ישנה חשיבות שיפעל בתחום אחד בלבד ויתמחה בו.

בחרו עורך דין מוסמך שהינו חבר בלשכת עורכי הדין בישראל, הקפידו לבחור עו"ד המתמחה רק בתחום הפלילי

בדקו את המחיר, לרוב לכל תיק יש מחיר אחיד אבך אין זה מדע מדויק, בררו אצל מספר עורכי דין פליליים והשוו  מחירים, חשוב לציין שעורך דין יקרון לא בהכרח יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

עו”ד פלילי זוהר ברזילי

עורך הדין זוהר ברזילי מומחה בתחום הפלילי, בעל ניסיון עשיר בייצוג בבתי משפט וליווי התיק החל משלב החקירה והמעצר ועד שלב ייצוג בבית המשפט ולאחריו.

משרד עורכי הדין זוהר ברזילי מתרכז בטיפול בתיקי עבירות פליליות, עבירות בתחום הצבאי, מחיקת רישום פלילי, הכנה לחקירה במשטרה.

המשרד מעניק ללקוחותיו טיפול איכותי, אישי והדוק, תוך מתן מענה מהיר לכל צרכי הלקוח. עו”ד זוהר ברזילי בעל ניסיון רב בייצוג נאשמים בבתי המשפט. מומלץ בכל מקרה להתייצב לכל דיון בתיק בלוויית סנגור הבקיא בתחום. כל זאת על מנת לוודא ולהבטיח את הטיפול המקצועי והטוב ביותר בתיק.

.

אתם מוזמנים לפנות לכל שאלה ואשמח לעמוד לרשותכם. 
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים