שובר לפרסום בגוגלעונת הסולר החלה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אדווה ג   
שני, 30 אפריל 2018 17:58

כאשר בחוץ הטמפרטורה יורדת, והגשם מרטיב את הרחוב כל מה שנרצה לעשות זה להישאר בבית ולהתכרבל על הספה. חימום הבית יכול להתבצע בדרכים שונות, כל אחת מהן יש לה את היתרונות והחסרונות שלה. מאידך ישנן שיטות לחימום הבית הוכיחו את עצמן כיעילות ביותר ואפילו זולות. סולר להסקה הוא שיטה מוכרת וידועה  שמאפשרת לנו לחמם את הבית במהירות ומבלי להוציא כסף רב. מדובר על מתקן שמביא לחימום קבוע של הבית ושומר על טמפרטורה קבועה ונעימה לאורך כל העונה הקרה והגשומה.

היכן ניתן להשיג סולר להסקה

סולר להסקה אפשר להזמין דרך ספקים שמגיעים עד הבית וממלאים את מכל הסולר שנמצא בדרך כלל מחוץ לבית. הסולר מובל במשאית או מיני משאית שאליה מחובר מכל גדול. בדרך כלל אין צורך במילוי חוזר של המכל הביתי והסולר שנמצא בו יספיק לאורך כל העונה.

מדובר על חיסכון גדול בכסף לעומת דרכים אחרות שעשויות לעלות יותר ולהיות פחות אפקטיביות. ניתן לחמם בעזרת סולר להסקה בכל אזורי הארץ מהצפון ועד לדרום. החורף הישראלי עשוי להפתיע וישנם ימים רבים במהלך העונה בהם הטמפרטורה צונחת בעיקר בשעות הלילה.

למה לא לחמם בדרכים אחרות

למעשה ישנן כמה שיטות עיקריות לחימום הבית. החל בחימום בעזרת מכשירי חשמל, דרך חימום על ידי גז וכלה בנפט וסולר. החימום בעזרת מכשירי חשמל ביתיים לוקה בחסר שכן הוא מייבש את האוויר שנמצא בחדר וגורם לתחושת אי נוחות ולעיתים גם לכאבי ראש. בנוסף חימום חשמלי הינו יקר יותר. לעומתו חימום הגז הוא אמנם נעים, אך כמות התאונות שקורות כתוצאה משימוש בבלוני גז הן לא מעטות. בנוסף עלולה להתרחש דליפת גז שתסכן את הדיירים.

שימוש בסולר הוא לא רק זול יותר משמעותית, בנוסף השימוש הינו בטוח לחלוטין. מדובר על חומר שאין לו נטייה להתלקח, החימום אינו נסמך על רשת החשמל והבית ממשיך להתחמם גם במקרה של הפסקות חשמל. מי שמחפש חימום נוח ונעים לכל משך עונת החורף מומלץ לו שיברר אודות חימום באמצעות סולר להסקה ביתית מפנקת ויעילה. 
מאמרים נוספים :

» חימום ביתי בסולר -למה וכמה

חימום באמצעות סולר להסקה - למה וכמה כיום רוב רובם של הבתים בישראל משתמשים במזגן לחימום הבית בחורף הקר, אבל עדיין יש כאלה שלא מוותרים על האיכות, ומתחממים באמצעות הסקה וקמיני נפט/סולר/גחלים.בשונה מהמזגן הקמין אינו מיבש את...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים