שובר לפרסום בגוגלעורך דין בחיפה המתמחה בהליך הפלילי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אליחי רובין   
שלישי, 21 אפריל 2015 09:10

האם הוזמנתם לחקירה במשטרה? האם אתם מעוניינים למחוק רישום פלילי? האם נעצרתם ואתם מרגישים שזכויותיכם נשללו? אם כן, עליכם לפנות במהירות לשירותי עורך דין בחיפה. תפקידו של עורך הדין לייצג נאמנה את לקוחותיו ולייעץ להם לאורך כל שלבי ההליך הפלילי ולייצגם בפני הערכאות השונות. עורך דין בחיפה ילווה את החשוד בחקירה במשטרה וידאג לייעץ לו כיצד לענות על מנת שלא יפליל את עצמו לשווא. כמו כן, עורך הדין ידאג לשמירה על זכויות החשוד או הנאשם הנמצא במעצר ימים או במעצר בית. במידה והוחלט על הגשת כתב אישום תפקידו של עורך הדין לקבוע אסטרטגיה משפטית ולייצג את הנאשם בפני בית המשפט ומול התביעה.

ניסיון מקצועי של עורך דין פלילי

כאשר בוחרים עורך דין בחיפה יש חשיבות קריטית לניסיון המקצועי של עורך הדין. לכן, אין להקל ראש בבחירת עורך הדין וחשוב לפנות למשרד עורכי דין סמי איליה. חשוב לדעת כי לעורך הדין סמי איליה ניסיון עשיר בתחום המשפט הפלילי ודיני המשטרה וזאת מכיוון שהוא שירת שנים ארוכות באגף החקירות והמודיעין במשטרת ישראל ושירת כתובע בכיר מטעם התביעה. יתרה מזאת, לעורך הדין סמי איליה הכרות אישית עם חוקרים, תובעים ושופטים ויש לכך יתרון רב עבור הלקוח.

יחס אישי וליווי משפטי צמוד

ישנם שיקולים רבים לבחירת עורך דין בחיפה ואמנם ניתן לשכור שירותי עורך דין מהסנגוריה אך חשוב לזכור כי כדי לקבל ייעוץ משפטי מקצועי נטול אינטרסים ומחויבות יש לפנות לעורך דין פלילי פרטי. עורך דין סמי איליה ידוע במקצועיות שלו ובידע המשפטי הנרחב שרכש לאורך כל שנות עבודתו במשטרה, בתביעה וכעורך דין פלילי פרטי. כל לקוח של המשרד זוכה ליחס אישי וחם, ולליווי צמוד לכל אורך ההליך הפלילי, על מנת לייצג את האינטרסים של הלקוח, ולהגן עליו היטב במטרה להוציאו זכאי או למזער נזקים, ולהפחית את העונש ככל הניתן.

באדיבות סמי איליה עורך דין פלילי בחיפה והצפון


www.do-seo.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום המשפטים

חיפוש עבור עורכי דין - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים