עורך דין לתעבורה בא לקראתך

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : avixax   
שישי, 14 ספטמבר 2012 13:22
איפה מוצאים משרדי עורך דין? מה עושים במקרה של פשיטת רגל?


אף אחד אינו רוצה להיות בסיטואציה הזו, ברם במקרים מסוימים כולנו חייבים להיוועץ בעורך דין טוב. הדבר יכול להתרחש בגלל גירושין ויכול להתרחש אפילו עקב רישום חברה. בשביל מצבים מהסוג הזה מומלץ מאוד למצוא עבורכם עורך דין מקצועי!

עו"ד ביטוח

ישנם עורכי-דין רבים במדינת ישראל, והם עוסקים בנושאים שונים ומגוונים; עיזבונות וצוואות, הוצאה לפועל, נישואין אזרחיים ותביעות שונות. שירותי משפט מתייחסים אל כל תחום בחיינו, מהסיבה הזו אפשר להניח שבעתיד תזדקקו לעורך דין מקצועי.

איפה מוצאים נוטריון?

רוצים קצת נוטריונים הינם עורכי-דין עם הסמכה מיוחדת לייעץ לגבי דברים מסוג מסוים. באילו מקרים אנשים חייבים נוטריונים? למשל, כשאנחנו צריכים להוציא דרכון אירופי, אין ברירה אלא להראות כמה מסמכים שונים מתורגמים. אין כל תרגום מתקבל, שהרי צריך תרגום נוטריוני מאושר. דוגמה נוספת, כשאתם עומדים לקחת הלוואה מהבנק, יש דרישה להראות חתימה של נוטריון מוסמך.

לפי איזה קריטריונים לבחור עורכי דין?

בחיינו ישנן איזושהן בחירות חשובות מאוד - הקריירה שלנו, השמות של הילדים ולבסוף, העורך-דין שייעץ לנו במקרה הצורך.

מתחילים בחיפוש עורך דין מקצועי? זהו רעיון טוב לראות המלצות חמות מחברים טובים. המלצות כאלה הן הכי אמינות, ותדעו שאיש אינו עובד עליכם.

כשאנו מגיעים לפגישה עם עורך דין, מומלץ לבדוק אם הוא מתמחה בתחום רלוונטי. לא כל משרדי עורכי הדין מתמחים בכל השירותים המשפטיים. תביעות בנוגע למקרקעין, לדוגמא, זה לא בהכרח כמו עבירות תנועה. בדיוק בגלל זה כדאי מאוד לבדוק הצלחות עבר ולהיות בטוחים שאותו משרד עו"ד באמת מתמחה בנושאים מהסוג הרצוי לכם.

למידע מצוין על משרדי עורכי דין - כנסו לאתר הבא ותוכלו למצוא את כל העצות והטיפים שחשוב לדעת. קריאה מהנה!

 
מאמרים נוספים :

» עורך דין לתעבורה

אילת היא העיר הדרומית של ישראל ששוכנת לגבול מצרים וירדן. מדי שנה מגיעים אליה תיירים רבים מכל העולם ומהארץ. רבים מבין האורחים שמגיעים ברכבים עוברים עבירות תנועה או חו"ח תאונות דרכים.יש בעיר מספר משרדים של עורכי דין...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים