שובר לפרסום בגוגלעורך דין נזקי גוף - באיזה מקרים אנו זקוקים לו?

PDF הדפסה דוא
עורך דין נזקי גוף - באיזה מקרים אנו זקוקים לו? - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 26 מאי 2015 10:24

נזקי גוף הוא תחום ספציפי המתקשר בעריכת דין, לתחום דיני הנזיקין. תחום זה עוסק בין השאר, בנזקים שנגרמו לאנשים המעוניינים לתבוע גורם חיצוני שהסב להם את הנזק. כמעט כל תאונה או פציעה שקרתה לאדם פרטי, יכולה לזכות אותו בפיצויים, ולכן כאשר אותו אדם שנפגע כתוצאה מתאונת דרכים, תאונה שהתרחשה בחו״ל, נפילה לבור באמצע הכביש, נשיכה מכלב וכדומה, ומעוניין לתבוע גורם זה או אחר, עליו להתייעץ עם עורך דין נזקי גוף.


עורך דין נזקי הגוף - מה חשוב לדעת?

יש אינספור של משרדי עורכי דין העוסקים בנזקי גוף הפזורים ברחבי הארץ. בכדי לדעת באיזה עורך דין עליכם לבחור, מומלץ לפני הכל, לקרוא ולהבין את סוג הנזק שהוסב לכם כאדם פרטי שנפגע ולקבל עליו מידע משפטי עדכני, זאת משום שבחלק מהמקרים אין טעם לתבוע ולא תמיד אנחנו מסתכלים על הדברים בצורה אובייקטיבית. יחד עם זאת, בחירת עורך דין נזקי גוף חייבת להתבצע על סמך העובדה שאותה עורך דין עוסק בתחום הנזק שקשור אליכם. כלומר, תחום הנזיקין הוא תחום כללי ולכן אם הנזק בגינו אתם תובעים, קשור לנזק גוף שהתרחש כתוצאה מתאונת דרכים לדוגמא, בחרו בעורך דין שהתמקצע, מבין ומנוסה בתחום זה.


איך לבחור עורך דין בתחום נזקי הגוף?

 • בדקו האם משרד עורכי הדין העוסק בתחום נזקי הגוף בו אתם שוקלים לבחור, מייצג גם חברות ביטוח. משרד המייצג חברות ביטוח ואנשים פרטיים שנפגעו, עלול להיקלע לניגוד עניינים.

 • בחינת הוותק, הניסיון ורמת המקצועיות של עורך דין נזקי גוף או משרד עורכי דין בתחום זה.

 • חשוב לבחור עורך דין העוסק באופן ספציפי בתחום נזקי הגוף, ולא מתמחה באינספור תחומים. משרדים או עורכי דין כלליים, בדרך כלל עוסקים במגוון תחומי עריכת הדין ביניהם נדלן, פלילי, מסחרי ועוד. לכן, יש חשיבות לבחירת עורך דין שמתמחה בתחום הנזיקין ולא מתעסק עם מליון דברים אחרים.

 • היעזרו בבחירת עורך דין מקצועי, על פי המלצות שקיבלתם ממכרים עליהם אתם סומכים.

 • בדקו עד כמה אתם יכולים לסמוך על אותו עורך דין, האם הוא מספק לכם עצות והאם הוא זמין לכם כשאתם צריכים אותו.
 •  
  STU2

  רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

  דרושים בתחום המשפטים

  חיפוש עבור עורכי דין - אתר משרות

  חיפוש מהיר בגוגל

  מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים