שובר לפרסום בגוגלעיצוב אופנה במרנגוני – מוניטין ואיכות באירופה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : הדס כהן   
רביעי, 20 אפריל 2011 09:39

קיימות סיבות רבות לבחור בתוכנית לימודי עיצוב אופנה בחו"ל במרנגוני. משנת 1935 ועד היום רכש בית הספר מוניטין וכן מצוינות בתחומו, והכשיר מעל לשלושים אלף מעצבים ואנשי מקצוע אשר מאיישים תפקידים בכירים בתעשייה. מעבר למצוינות, לימודי עיצוב אופנה וכן לימודי סטיילינג מתקיימים בקמפוסים של מרנגוני הקיימים בשלוש הערים החשובות ביותר לתעשיית האופנה – מילאנו, פריז ולונדון.

את הסטודנטים בתוכנית לימודי עיצוב אופנה כמו גם בתכנית לימודי סטיילינג מלמדים טובי המרצים ואנשי המקצוע מתעשיית האופנה, אשר עוסקים בתחום במקביל ללימודים. את הניסיון והידע שהם צברו הם מעבירים לסטודנטים במסגרת לימודי עיצוב אופנה ושיעורים העוסקים בעיצוב קולקציות ובגדים שונים.

אחת מהדוגמאות הטובות ביותר למוניטין שרכש לעצמו בית הספר בהקשר של לימודי עיצוב אופנה בחו"ל היא עצם קיומם של המלגות והפרויקטים הנערכים בבית הספר מדי שנה. סטודנטים יוכלו להתנסות במסגרת של לימודי סטיילינג או עיצוב אופנה דרך פרויקטים או דרך תחרויות עיצוב נושאות פרסים. בנוסף, מדי שנה מחלק מעצב העל ג'ורג'יו ארמני שלוש מלגות של מימון לימודי מאסטר בעיצוב אופנה לסטודנטים מצטיינים.

לימודי עיצוב אופנה בחו"ל מאפשרים לערוך חווית לימודים מיוחדת במינה, בזכות מגוון הסטודנטים ממדינות שונות על כדור הארץ המגיעים אל לימודי עיצוב אופנה במקום. לכל מדינה יש את האופי שלה מבחינת סגנון הלבוש, והשילוב בין סגנונות וטעמים עיצוביים שונים יוצר חווית לימודים מעניינת המאפשרת ללמוד אודות אופי הלבוש של עמים ותרבויות שונות.

תוכנית לימודי סטיילינג כמו גם לימודי עיצוב אופנה בחו"ל מכילה הכשרות רבות ומגוונות במיוחד. הסטודנטים ישתתפו בסדנאות מעשיות העוסקות בהלבשת גברים ונשים, עיצוב משקפיים ובגדי ים, סדנאות המאפשרות לזהות ואף לקבוע מגמות וטרנדים באופנה, ואף שיעורים העוסקים בעיצוב גרפי. הבוגרים אשר סיימו את לימודיהם יוכלו להישלח אל ראיונות עבודה בבתי אופנה מובילים ברחבי העולם – וכך להצטרף אל עשרות אלפי הבוגרים שכבר עוסקים בתחום. 
מאמרים נוספים :

» כל מה שצריך לדעת אודות לימודי עיצוב פנים, עיצוב אופנה ועוד

אין שום ספק כי מבין כל מקצועות העיצוב – הן בארץ והן בעולם – לימודי עיצוב פנים , בין אם במסגרת רב שנתית של לימודים ובין אם במסגרת של קורס עיצוב פנים , לימודי עיצוב אופנה בחול או במסגרת אחרת של לימודים באיטליה הינם המקצועות...

» להוציא את המעצב שבך

ישנם אנשים שידעו תמיד עוד משחר ילדותם שכשיגדלו יהיו מעצבים. מטבע הדברים, לעיתים ילכו אותם אנשים לעבור לימודי עיצוב אם זה לימודי עיצוב פנים או, לימודי עיצוב אופנה ואף לימודי סטיילינג וכדומה. אחד הקורסים המבוקשים ביותר,...

» מהם היתרונות של לימודים במרנגוני?

בית הספר מרנגוני נחשב לאחד המובילים בעולם בתחום של לימודי עיצוב אופנה, וכן בהקשר של לימודי עיצוב ככלל. סטודנטים אשר יבחרו בבית הספר המוביל יוכלו ללמוד בסניפי המוסד האקדמאי, הפזורים בכמה מהערים הנחשבות ביותר בעולם בתחום:...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים