שובר לפרסום בגוגלעיצוב חדרי רחצה בהתאם לקהל היעד

PDF הדפסה דוא
עיצוב חדרי רחצה בהתאם לקהל היעד - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sharon kal   
שלישי, 20 אוקטובר 2015 14:09

חדרי הרחצה כוללים את השירותים והמקלחות בבית, אשר משמשים את דיירי הבית ואורחיהם. בואו להבין את הדקויות המשפיעות על עיצוב חדרי רחצה.

היסטוריה וסוגים של חדרי רחצה

עד לתחילת המאה הקודמת, חדרי הרחצה היו מחוץ חדרונים קטנים מחוץ לבית. מאז, הם נכנסו בהדרגה לתוך הבית וכיום, בתים רבים מכילים בתוכם מספר חדרי רחצה שונים: שירותים ומקלחת כליים ולאורחים ובנוסף, שירותים ומקלחת ביחידת ההורים.

ההבדלים מבחינת עיצוב חדרי רחצה

כאשר ברצונכם לעצב חדר רחצה בביתכם, עליכם לחשוב מראש מהם השימושים של אותו חדר רחצה ומי אמור להשתמש בו. חדר רחצה משותף לבני הבית ולאורחים יעוצב אחרת מאשר חדר רחצה ביחידת ההורים וכך גם לגבי חדר רחצה לילדים.

שירותי אורחים

שירותי האורחים הם חדר הרחצה, בו מבקרים לעתים רחוקות ביותר משאר סוגי חדרי הרחצה הקיימים, בדרך כלל. היות שכך, חדר זה איננו אמור לתפוס חלק גדול מדי משטח הבית. מלבד זאת, ישנה חשיבות גבוהה ליכולת של האורחים להרגיש בנוח להשתמש בו. אם כך, מומלץ לאבזר את שירותי האורחים בכל הדרוש: מברשת לניקוי האסלה, כיור עם סבון, מתקן לתליית מגבת ידיים, מתקן נוח לתליית גלילי נייר טואלט וגם מתקן לגלילים נוספים למקרה הצורך. כאשר כל אלו נמצאים בתוך חדר השירותים עצמו.

חדר רחצה של ילדים

עיצוב חדרי רחצה של ילדים לא חייב להיות עיצוב ילדותי, אלא יכול להיות בוגר ויוקרתי, אך מותאם לצרכים של ילדים. לדוגמה, שרפרף מעוצב להגבהה, מתקן לאיסוף צעצועי אמבט, מתקן להצבת מברשות שיניים ומשחת שיניים לילדים, מקלחון או וילון אמבט מעוצבים למניעת התזה של מי המקלחת, שטיחון מתאים ועוד.

עיצוב חדר רחצה ביחידת הורים

עיצוב חדרי רחצה ביחידת הורים הוא יצירתי במיוחד. הסיבה לכך היא, שהמשתמשים העיקריים, אם לא היחידים, בחדר הרחצה הם ההורים בלבד ולכן באפשרותם לבחור כיצד הם רוצים שיהיה מעוצב ללא צורך בהתחשבות באופנה וכדומה. כאשר יש מקום רב ליצירתיות, ישנה חשיבות גבוהה עוד יותר לקבלת ייעוץ והכוונה מאנשי מקצוע. 
מאמרים נוספים :

» דרוש מעצב פנים מעוצב במיוחד

לפעמים מעצבי פנים נתקלים במודעת דרושים מעוצבת במיוחד, מה שמעניק להם להקפיץ בועה דמיונית מעל לראשם ולראות עצמם כאילו המציאו טרנד חדש בחברה הדורשת מומחה עיצוב פנים אש מקצועי שיביא עמו רעיונות חדשניים ומעוצבים במיוחד.ראו...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים